Mateusz Rzetecki został nowym SEO&CM directorem agencji K2 Precise

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mateusz Rzetecki został nowym SEO&CM directorem agencji K2 Precise

Z początkiem stycznia do agencji K2 Precise dołącza Mateusz Rzetecki, który pokieruje działaniami content marketingowymi oraz SEO. Zastąpi w tej roli dotychczasowego szefa działu – Cezarego Glijera.

Do obowiązków nowego lidera będzie należało m.in. rozwijanie kompetencji zespołu, dostosowywanie ich do bieżących potrzeb klientów oraz rozbudowa oferty. Wesprze także projekty dedykowane branży e-commerce, która aktualnie jest jedną z kluczowych kategorii dla K2 Precise.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mateusz Rzetecki w branży SEO pracuje od blisko 12 lat. Wcześniej związany był m.in. z agencją Bluerank, w której zarządzał zespołem SEO oraz dbał o jego rozwój techniczny.

Współpracował z kluczowymi firmami z branży finansowej, turystycznej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i e-commerce o zasięgu ogólnopolskim (mBank, Rainbow (R.pl), Wittchen, Smyk, Eobuwie). Realizował także projekty dla Klientów z Czech, Rumunii i Słowacji oraz dla największych wyszukiwarek firm i usług w Danii, Szwecji i Norwegii. W ostatnim czasie kierował działaniami content marketingowymi i SEO dla serwisu Wylecz.to oraz kilku projektów e-commerce z branży suplementów diety. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

– Wiedza i bogate doświadczenie Mateusza pozwolą nam szybciej rozwijać ofertę SEO i CM, tak istotną z perspektywy przyspieszającej digitalizacji. Naszą ambicją jest kompleksowe wsparcie biznesu Klientów w ich drodze do transformacji cyfrowej. Zaawansowana oferta produktowa SEO, wraz z jakościowym contentem, będzie jednym z filarów rozwoju współpracy z branżą e-commerce – mówi Katarzyna Wiśniewska, managing director K2 Precise.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij