IKEA stworzyła instrukcje do demontażu mebli, aby przedłużyć ich żywotność

IKEA stworzyła instrukcje do demontażu mebli, aby przedłużyć ich żywotność

To kolejna akcja sieci IKEA z myślą o naszym środowisku – tym razem marka stworzyła serię instrukcji do demontażu swoich mebli, aby przedłużyć ich żywotność.

IKEA ruszyła z nową akcją, która nie tylko może mieć pozytywny wpływ na nasze środowisko, ale również na nasze budżety. Z myślą o osobach, które się często przeprowadzają, marka stworzyła serię instrukcji do demontażu swoich mebli. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Instruktaże do demontażu zostały stworzone w taki sam sposób, co instrukcje do składania nowych mebli sieci IKEA. Postępując ze wskazanymi i ponumerowanymi krokami w łatwy sposób, w łatwy sposób zdemontujemy meble, przedłużając ich żywotność. 

Na tę chwilę IKEA oferuje 6 instrukcji do demontażu mebli, takich jak m.in. regał BILLY, biurko MALM, czy szafę PAX. Znaleźć je można na tej stronie.

PS

Już wkrótce w Szwecji pojawi się pierwszy sklep sieci IKEA, w którym sprzedawane będą meble z drugiej ręki. W ten sposób marka chce walczyć z nadmierną konsumpcją i marnotrawstwem produktów.

PS2

Grupa Ingka, właściciel sieci IKEA, zamierza przetestować potencjalne oferty leasingu mebli, aby wesprzeć klientów w nabywaniu produktów marki, dbaniu o nie i przekazywaniu ich dalej w bardziej zrównoważony sposób. 

PS3

IKEA postanowiła stworzyć własną aplikację, za pomocą której podpowiada swoim klientom, jakie nawyki mogą zmienić w swoim życiu, by lepiej dbać o środowisko. 

PS4

W maju 2019 roku brytyjski oddział marki IKEA zaprezentował nową, całkowicie darmową, ekologiczną kolekcję zatytułowaną Lagom, za pomocą której brand chce zachęcić swoich klientów do upcyklingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij