Up&More podjęło współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Up&More podjęło współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie

Agencja Up&More podjęła współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie w zakresie promocji najnowszej inwestycji kieleckiego dewelopera – Górna22. Strategia digital obejmuje kampanie SEM oraz działania promocyjne prowadzone za pośrednictwem platformy Facebook.

Górna 22 to nowa inwestycja, w ramach której powstaną 3 ośmiopiętrowe budynki z nowoczesną architekturą w każdym po 126 lokali. Atutem jest usytuowanie – szybki dostęp do centrum, w tym bliskość dwóch największych uczelni wyższych takich jak Politechnika Świętokrzyska i Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Z najwyższych kondygnacji budynku będzie można podziwiać wspaniałą panoramę Kielc.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Up&More odpowiada za promocję inwestycji Górna22 w świecie on-line z wykorzystaniem popularnej platformy społecznościowej Facebook. Celem jest zarówno wzrost świadomości marki nowej inwestycji, jak i pozyskiwanie wysokiej jakości leadów. Postawiono na kompleksowe działania dążące zarówno do poszerzania zasięgów organicznych, jak i optymalizacji kampanii płatnych – Facebook Ads. Aktywności agencji dotyczą również obszaru SEM – szeregu działań, których celem jest osiągnięcie widoczności strony internetowej klienta w wynikach wyszukiwania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij