Sławek Wala jako nowy chief technology officer w VMLY&R Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sławek Wala jako nowy chief technology officer w VMLY&R Poland

W marcu 2021 roku do zespołu VMLY&R Poland na stanowisko chief technology officer (CTO) dołączył Sławek Wala. Jego zadaniem jest m.in. właściwe zapewnianie wysokiej jakości oferty technologicznej 350-osobowej agencji oraz dalszy rozwój kompetencji 60-osobowego zespołu developerskiego.

Sławek Wala jest menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w branży komunikacji marketingowej, w tym 10-letnią praktyką w zarządzaniu międzynarodowymi teamami produkcyjnymi i kreatywnymi. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, usprawnianiu procesów biznesowych, jak i implementacji metod poprawy efektywności i jakości pracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 2017 związany był z Cheil Poland, gdzie początkowo odpowiadał za produkcję digitalową i rozwój działów Digital Production oraz Shared Services Operations, a przez ostatni rok pracował na stanowisku CTO. Wcześniej związany był z agencjami OS3 i Gong.

Pracował dla największych międzynarodowych i polskich marek, w tym: Samsung, 4F, PKO BP, BMW, Volvo, TVN, Philips, Ecco, T-Mobile, Lotos, ING, Red Bull, Intel i wielu innych.

Sławek Wala zasiadał w jury konkursu Innovation, gdzie w 2020 roku oceniał prace zgłoszone w kategorii Innowacyjne Doświadczenie.

Jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij