Zniżka z 12,5 tys. zł do 6,9 tys. zł: Profbud reklamuje rabat, jak dla prezesa Orlenu

Zniżka z 12,5 tys. zł do 6,9 tys. zł: Profbud reklamuje rabat, jak dla prezesa Orlenu

Deweloper Profbud ogłosił na swoim facebookowym profilu zniżkę, w ramach której za metr kwadratowy mieszkania można zapłacić 6,9 tys. zł zamiast 12,5 tys. zł. Jest to podobny rabat do tego, który miał otrzymać prezes Orlenu od firmy.

Kilka dni temu „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł, w którym doniosła o dużej zniżce na mieszkanie, jaką miał otrzymać prezes Orlenu. Chodziło o lokal na osiedlu zbudowanym przez dewelopera Profbud na warszawskim Bemowie. W 2018 roku Daniel Obajtek miał za metr kwadratowy zapłacić 6,9 tys. zł, co – jak wskazuje magazyn – jest zadziwiająco niską kwotą, biorąc pod uwagę, że stawka cennikowa wynosiła 12,5 tys. zł. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak bowiem donosi „Gazeta Wyborcza”, Daniel Obajtek miał dostać „milionową zniżkę” z uwagi na to, że firma Orlen została sponsorem strategicznym Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno, której to sponsorem tytularnym jest Profbud. 

Deweloper odniósł się do zarzutów „Gazety Wyborczej”, tłumacząc, że na rynku nowych mieszkań występuje następująca zależność „im większe mieszkanie, tym cena lokalu za m kw. jest niższa”. Jednocześnie firma podkreśliła, że w 2018 roku mieszkania na Bemowie kosztowały średnio 7 tys. zł za metr kwadratowy. 

Teraz wspomniana firma deweloperska postanowiła zażartować z zarzutów „Gazety Wyborczej” i ruszyła z akcją rabatową, w ramach której za metr kwadratowy mieszkania na osiedlu Yugo w Warszawie zapłacimy…  6,9 tys. zł zamiast 12,5 tys. zł.

Firma w komentarzu pod postem informującym o zniżce napisała, że jest to jej „jedyny komentarz tutaj”. Jednocześnie Profbud dodał – „może nie jesteśmy najlepsi w rtm, »pijar« i »sosziale« – za bardzo pochłania nas budowanie mieszkań ;)”. 

Jak jednak dowiedziała się redakcja naszego portalu, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, trzeba zapisać się na spotkanie z przedstawicielami firmy – najbliższe wolne terminy są dopiero za ok. dwa tygodnie, podczas gdy promocja obowiązuje wyłącznie do końca tego tygodnia. 

PS

Ciekawe przykłady real-time marketingu znajdziecie tutaj. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij