Infemini i Fundacja Rak’n’Roll razem w trosce o zdrową kobiecość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Infemini i Fundacja Rak’n’Roll razem w trosce o zdrową kobiecość

Kobieca przychodnia Infemini Medi Home łączy siły z Fundacją Rak’n’Roll. W ramach współpracy w lutym odbyły si dedykowan warsztaty tematyczne online z zakresu dietetyki. Podopieczni Fundacji mogą również przez cały rok korzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych specjalistek Infemini.

zdjęcie: Infemini Medi Home, fot. Wiktoria Wasiak

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nadrzędną wartością Infemini jest przede wszystkim świadome podejście do siebie i do swojego zdrowia. Zdrowa kobiecość wymaga odpowiedniej troski. Z tego założenia oraz chęci dzielenia się profesjonalną wiedzą, a także wsparciem z kobietami, zrodziła się potrzeba pójścia o krok dalej i rozpoczęcia współpracy z Fundacją Rak’n’Roll, działającą na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

W ramach wspólnych działań pod koniec lutego odbyły się dwa wyjątkowe webinary online – „Warsztaty o mądrym żywieniu po zakończonym leczeniu onkologicznym”, poprowadzone przez specjalistki Infemini w zakresie wsparcia dietetycznego – Marzenę Sekułę, psychologa i psychodietetyka oraz Wandę Baltazę, dr. nauk o zdrowiu i nauk medycznych, dietetyka klinicznego. W spotkaniach wzięły udział Podopieczne Fundacji Rak’n’Roll.

W czasie pierwszego spotkania uczestniczki wraz z Marzeną Sekułą przyjrzały się psychologicznym mechanizmom związanym z żywieniem oraz relacji jedzenia z przeżywanymi emocjami. Poruszyły również kwestie dotyczące tego, jak i dlaczego budować zdrowe nawyki żywieniowe po zakończonym leczeniu onkologicznym.

Drugie warsztaty poświęcono na rozmowę o tym, jakie menu najlepiej poradzi sobie z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz zbędnymi kilogramami. Wanda Baltaza zdradziła między innymi swoje tajniki odnośnie pysznego i zdrowego jedzenia.

To jednak nie koniec wspólnych działań. Podopieczne Fundacji mają możliwość bezpłatnych konsultacji dietetycznych ze specjalistkami Infemini, z których mogą korzystać przez cały 2021 rok. Dodatkowo, Infemini wraz z graficzką Katarzyną Bogucką stworzyło unikatowe piny – odzwierciedlające trzy pokolenia Kobiet Infemini, które dostępne będą w sprzedaży w przychodni, a cały dochód trafi do Fundacji Rak’n’Roll.

projekt: Katarzyna Bogucka

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij