Już ponad 100 restauracji McDonald’s dostępnych na Pyszne.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Już ponad 100 restauracji McDonald’s dostępnych na Pyszne.pl

Smak, z którym łączą nas wspomnienia beztroskich chwil z rodziną i przyjaciółmi, wyjazdów i piątkowych wieczorów. Teraz w 30 minut dostarczy go kurier Pyszne.pl. Serwis i sieć restauracji McDonald’s rozszerzają współpracę, która obejmie ponad 100 lokali w Polsce.

Dokładnie 17 czerwca 1992 r. w Warszawie została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce. Było to wydarzenie na skalę kraju. Pierwszego dnia pojawiły się tłumy warszawiaków, niektórzy w eleganckich garniturach, a wstęgę przecinał sam Jacek Kuroń. Obecnie w Polsce działa ponad 460 restauracji McDonald’s. Już nie tylko mieszkańcy dużych miast, ale także mniejszych miejscowości, jak Skierniewice czy Jelenia Góra doczekali momentu, w którym mogą cieszyć się niepowtarzalnym smakiem kultowego burgera Big Mac czy frytek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dziś na Pyszne.pl można zamówić jedzenie z ponad 100 lokali ze złotymi łukami w 23 miastach w całej Polsce. Kultowymi burgerami możemy cieszyć się w dowolnej chwili i miejscu – kurier dostarczy je pod nasze drzwi w zaledwie 30 minut. Jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów burgerów – za dostawę z McDonald’s realizowaną przez Pyszne.pl nie zapłacą ani złotówki.

– Od niemal 30 lat, czyli momentu otwarcia pierwszej restauracji McDonald’s w Polsce, rozszerzamy działalność dostarczając naszym gościom smaczne posiłki z najwyższą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z takimi partnerami jak Pyszne.pl nasze kultowe burgery czy aromatyczna kawa docierają do domów już nie tylko mieszkańców dużych miast, ale też mniejszych miejscowości – mówi Monika Dąbrowska, McDelivery lead.

– Według naszych badań aż 44% osób uważa burgery za idealne danie na spotkania, a ponad 1/3 - że przyjemnie je zajadać podczas oglądania filmów, seriali i meczów. Niemal tyle samo osób wskazuje, że wyśmienicie dopełniają chwile relaksu w domu. Nic dziwnego – burgery mieszczą się dla wielu osób w kategorii comford food, przywołując pozytywne skojarzenia – mówi Katarzyna Makowska, brand manager Pyszne.pl.

Według ekspertów, w 2021 i kolejnych latach wzrośnie nasze przywiązanie do jedzeniowych rytuałów. A sięgnięcie po dania z McDonald’s w chwili zabawy czy relaksu jest jednym z nawyków dla każdego – pod stwierdzeniem #mamsmakanamaka podpisze się zarówno szefowa korporacji, jak i stażysta czy licealista. Teraz dzięki dostawom realizowanym przez kurierów Pyszne.pl zaspokojenie ochoty na burgera jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij