Słodka Wielkanoc z M&M’s

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Słodka Wielkanoc z M&M’s

W Szwajcarii, Niemczech i Francji podczas Świąt Wielkanocnych szuka się smakołyków, które schował zajączek. W Polsce, obok tradycyjnego malowania pisanek i śmigusa-dyngusa, „egg hunting” także zyskuje na popularności. W świątecznej limitowanej ofercie Mars Wrigley znalazły się propozycje marki M&M’s w wielkanocnym wydaniu, które sprawdzą się jako upominki dla najbliższych, świąteczne dekoracje, a także podczas zabawy w szukanie jajek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej sezonowej ofercie Mars Wrigley pojawiły się M&M’s Choco Eggs, czyli czekoladowe jajeczka wypełnione miniaturowymi drażami M&M’s. Są pojedynczo zapakowane, dzięki czemu można włożyć je jako dekorację do wielkanocnego koszyczka. Co więcej, świetnie sprawdzą się podczas świątecznej zabawy w „egg hunting”. Produkt dostępny jest w opakowaniu 70g.

Jednak to nie koniec wielkanocnych niespodzianek od Mars Wrigley. Drugą propozycją przygotowaną na nadchodzące święta są M&M’s Eggs, czyli minijajeczka z czekolady pokryte nakrapianą skorupką. Nawiązuje ona do popularnego w ostatnich latach trendu w ozdabianiu jajek. M&M’s Eggs sprawdzą się jako upominek, słodka przekąska do dzielenia się z rodziną lub jako świąteczna dekoracja. Ta limitowana edycja dostępna jest w dwóch wariantach opakowania: 135g i 45g.

Najnowsze produkty M&M’s Choco Eggs i M&M’s Eggs są już dostępne w szerokiej dystrybucji. Dodatkowo, w wybranych sklepach w okresie przedświątecznym pojawią się specjalne ekspozycje z produktami M&M’s. Na wyróżniających się standach znajdą się nie tylko najnowsze sezonowe propozycje, ale także inne najchętniej wybierane produkty marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij