Girl’s Tale: Nowa kolekcja Bynamesakke na wiosnę / lato 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Girl’s Tale: Nowa kolekcja Bynamesakke na wiosnę / lato 2021

Kolekcja Girl’s tale to filmowa opowieść o kobietach, inspirowana modą, stylem i ikonami lat osiemdziesiątych. Zamknięta w kadrach historia gra z konwencją kultowego, Fatalnego Zauroczenia i 9,5 tygodnia, stawiając w centrum kobiety.

„No culture, no future” – tak brzmiał manifest, który aktorka Corinne Masiero miała napisany na ciele podczas rozdania francuskich Cezarów. Marka Bynamesakke w sezonie wiosna / lato 2021 odwołuje się do filmowych wizerunków kobiet, które inspirują do dziś. To reinterpretacja bohaterek, które, choć uwikłane w zupełnie różne, trudne relacje, jednakowo dążyły do odnalezienie siebie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolekcja stanowi odwołanie do stylu lat osiemdziesiątych, udowadniając, że moda to przede wszystkim integralna część sztuki. Nie zabraknie więc oversizowych, charakterystycznych dla tamtego okresu T-shirtów, męskich, garniturowych krojów, szerokich rękawów, sportowych, dresowych akcentów czy kobiecych, odkrywających plecy sukienek w długości maksi. Bo moda lat osiemdziesiątych to czas kontrastów. Bynamesakke pozostaje wierne naturalnym materiałom, w tym sezonie stawiając na niezastąpiony podczas ciepłych dni len, nowoczesny tencel i autorską, produkowaną na indywidualne zamówienie bawełnę.

W pandemicznym okresie odizolowania to często sztuka dodaje nam nadziei i pozwala choć na chwilę oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości. Marka zwraca uwagę na trudną sytuację, w której znalazła się obecnie branża filmowa, przekazując 2% ze sprzedaży wszystkich wszystkich rzeczy z linii basic z kolekcji „Girls Tale” na rzecz Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty od ponad 20 lat celebruje piękno kina, które zaklęte jest w jego różnorodności.

Kolekcja Girl’s Tale to nie tylko ukłon w stronę branży filmowej, ale i małych, lokalnych firm. Sesja odbyła się w klimatycznych, oldschoolowych wnętrzach LOFTU22, wyjątkowego miejsca w sercu Pragi zlokalizowanego w przedwojennej kamienicy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij