VMLY&R wśród Liderów badania ośrodka Gartner

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VMLY&R wśród Liderów badania ośrodka Gartner

VMLY&R znalazł się w grupie Liderów w corocznym badaniu ośrodka Gartner „Magic Quadrant for Global Marketing Agencies” już po raz piąty z rzędu.

VMLY&R został doceniony za swoje mocne strony w zakresie kreatywności, brand strategy, jak i digital commerce, a także zaangażowanie w projekty związane z zarządzaniem różnorodnością w organizacji (diversity, equity and inclusion). Kreatywna siła agencji była głównym motorem jej wzrostu w 2020 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gartner definiuje „Leaders Quadrant" (Kwadrant Liderów) jako „agencje, które mają szeroki i dogłębny zakres kompetencji, zwłaszcza tych związanych z usługami strategicznymi (które obejmują umiejętności z zakresu strategii biznesowej i transformacji cyfrowej biznesu). Liderzy wdrażają kompleksowe, skuteczne rozwiązania, które wykorzystują pokaźne inwestycje w kreatywne talenty i technologie marketingowe. Inwestują własne środki na badania i rozwój, aby wyznaczyć kierunek rozwoju dla całego rynku. W rezultacie Liderzy to dostawcy usług, których warto obserwować w procesie nieustannej ewolucji i transformacji marketingu w cyfrowym świecie.

Liderzy prowadzą rentowną działalność biznesową bez względu na globalną sytuację gospodarczą. W relacjach z klientami wykraczają daleko poza kampanie marketingowe, często uczestnicząc w przetargach spoza ich głównego sektora (np. zapytania ofertowe z dziedziny doradztwa w zakresie zarządzania, kształtowania czy rozwoju produktu). Liderzy pomagają swoim klientom rozwijać platformy marketingu cyfrowego opracowane pod kątem ich wzrostu i skalowalności. Robią to, wykorzystując swoje kompetencje i fachową wiedzę z zakresu realizacji programów marketingu cyfrowego w oparciu o dane i ich analizę”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij