Katarzyna Montgomery poprowadzi dział „Talents” w Stor9_, do teamu Talents dołącza Michał Zawada

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Montgomery poprowadzi dział „Talents” w Stor9_, do teamu Talents dołącza Michał Zawada

Do zespołu agencji Stor9_, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski, dołącza Katarzyna Montgomery oraz Michał Zawada. Dziennikarka będzie kierować zespołem Talents, który zajmuje się PR oraz monetyzacją wizerunku osób publicznych. Michał Zawada w teamie Montgomery zajmie się PR sportowców – Huberta Hurkacza i Bartka Bednorza.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Stor9_ Katarzyna Montgomery będzie odpowiedzialna za dalszą rozbudowę kompetencji w obszarze personal brandingu, a także pozyskanie nowych nazwisk ze świata szeroko pojętej kultury, sztuki, sportu oraz mody. Wspólnie z zespołem będzie pracować nad budowaniem wizerunku osób publicznych, a także dbać o egzekucję kontraktów reklamowych. Michał Zawada dołączył do teamu stor9 i będzie odpowiedzialny za relacje z mediami sportowymi w obszarze tenisa i siatkówki.

Katarzyna Montgomery jest wielokrotnie nagradzaną dziennikarką z prawie 30-letnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Pracowała w „Gazecie Wyborczej”, prowadziła programy w Polsacie, TVN Style, TV4 oraz była redaktor naczelną magazynów „VIVA!”, „Życie jest piękne” i „Zwierciadło”. W 2007 roku założyła pierwszy ogólnotematyczny kobiecy portal w Polsce. Dwukrotnie nominowana do Wiktora, nagrodzona wyróżnieniem „Dziennikarz bez barier”.

Michał Zawada jest z wykształcenia dziennikarzem i archeologiem. Jest też twórcą podcastów sportowych i specjalistą w zakresie PR & media management. Współtworzył media społecznościowe Nike Football Poland. Współpracował z wieloma czołowymi polskimi sportowcami z takich dyscyplin jak: piłka nożna, motosport, piłka ręczna czy tenis. Od 2019 roku pracuje z najlepszym polskim tenisistą Hubertem Hurkaczem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij