Up&More partnerem wspierającym Pajacyk.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Up&More partnerem wspierającym Pajacyk.pl

Agencja Up&More podjęła współpracę z Polską Akcją Humanitarną na rzecz rozwoju serwisu internetowego Pajacyk.pl. Szczegóły dotyczą poprawy funkcjonalności strony względem jej głównego celu charytatywnego, dostosowania do urządzeń mobilnych, a także niezbędnej obsługi serwisowej.

Up&More jako agencja 360 oferuje kompleksowe rozwiązania związane z aktywnościami reklamowymi w Internecie. Bazując na swoim doświadczeniu firma podjęła współpracę na rzecz rozwoju misji jaką niesie ze sobą program Pajacyk. Zbiórka pieniężna w dużej mierze jest osiągalna poprzez stronę internetową akcji. Zespół Up&More pod względem technicznym usprawnił działanie strony www, zapewniając użytkownikom jeszcze bardziej intuicyjną nawigację.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pajacyk to program Polskiej Akcji Humanitarnej prowadzony od 1998 roku. Pomaga niedożywionym dzieciom poprzez finansowanie posiłków w szkołach i placówkach środowiskowych. Od 1998 do 2019 aż 71 042 dzieci skorzystało z 9 289 487 posiłków w polskich szkołach. W tym roku, w odpowiedzi na rosnącą liczbę dzieci potrzebujących wsparcia psychologa, działania programu zostały poszerzone o pomoc psychospołeczną.

Pajacyk działa bez przerwy, także teraz w trakcie pandemii. Wszystkie szkoły, świetlice i placówki objęte programem, otrzymały możliwość dożywiania dzieci, mimo zawieszenia ich funkcjonowania. Mogły przekierowywać niewykorzystywane środki na przygotowanie paczek żywnościowych i dostarczanie posiłków dla swoich podopiecznych.

Każdy może wesprzeć akcję przekazują darowiznę lub klikając w brzuszek Pajacyka widocznego na stronie głównej programu. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie reklamy, za co reklamodawcy przekazują na rzecz programu pieniądze. Klikajmy, wpłacajmy. Pomagajmy razem z Pajacykiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij