H&M bezpłatnie wypożycza garnitury, by pomóc w znalezieniu pracy w dobie pandemii

H&M bezpłatnie wypożycza garnitury, by pomóc w znalezieniu pracy w dobie pandemii

H&M ruszyło z programem pod hasłem ONE/SECOND/SUIT, w ramach którego wypożycza za darmo garnitury na 24 godziny. W ten sposób szwedzka marka chce pomóc swoim klientom w znalezieniu pracy w dobie pandemii.

„Garnitur to nie strój. To pewność siebie. Sygnał dla świata i przypomnienie, że masz wszystko, czego potrzeba” – podkreśla H&M w swojej kampanii, która promuje nową, nietypową usługę ONE/SECOND/SUIT. W jej ramach marka za darmo wypożycza garnitury, które należy zwrócić w ciągu 24 godzin.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ten sposób szwedzki brand chce pomóc stanąć na nogi osobom, które straciły pracę podczas pandemii, a teraz szukają nowej i jednocześnie dodać im pewności siebie podczas rozmów kwalifikacyjnych. 

Usługę promuje spot wyreżyserowany przez Marka Romanka, który na swoim koncie ma teledyski m.in. dla Beyonce.

Co więcej, na platformie One Second Suit marka zamieściła wskazówki, jak zwiększyć swoją pewność siebie i przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych.

Program ONE/SECOND/SUIT początkowo ruszył w Wielkiej Brytanii, zaś od 13 maja będzie obowiązywać także w Stanach Zjednoczonych. Usługa wypożyczalni garniturów jest bezpłatna, w momencie gdy dana osoba zwróci rzecz w ciągu 24 godzin. Jeżeli się spóźni, to zostanie obciążona opłatą w wysokości 50 funtów, które H&M przekaże na cele charytatywne. Natomiast jeżeli w ogóle go nie zwróci – wówczas trzeba będzie zapłacić 116,94 funtów.  

PS

H&M ruszył z nową inicjatywą pod hasłem „Conscious”, w ramach której nagradza klientów za dokonywanie świadomych wyborów. Użytkownicy aplikacji marki otrzymują punkty m.in. za recykling niepotrzebnych ubrań lub zabieranie własnej torby na zakupy.

PS2

Marka Pozerki jest jednym z pierwszych polskich brandów, które wprowadziły taką usługę z myślą o naszym środowisku – teraz, zamiast kupować ubrania na daną okazję, możemy je wypożyczyć.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij