McDonald's wspiera administrację Joe Bidena i rozpoczyna promocję szczepień

McDonald's wspiera administrację Joe Bidena i rozpoczyna promocję szczepień

McDonald's planuje w USA rozpocząć działania mające na celu zachęcenie do szczepień i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat szczepionek przeciw koronawirusowi.

fot. corporate.mcdonalds.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sieć restauracji McDonald's podjęła decyzję o wsparciu administracji Joe Bidena w walce z pandemią COVID-19. Celem działań ma być ułatwienie dostępu do informacji o szczepionkach i zachęcenie obywateli USA do szczepień.

Do końca maja br. McDonald's planuje zamieścić na billboardach na Times Square reklamy informujące o szczepionkach, natomiast od lipca na kubkach McCafe zostaną zamieszczone specjalne naklejki, które będą kierować na rządową stronę vaccines.gov, na której można dowiedzieć się m.in. jak chronić się przed COVID-19, czy też gdzie znajduje się najbliższy punkt szczepień. Nowe opakowania i planowane reklamy będą nawiązywać graficznie do trwającej obecnie ogólnokrajowej kampanii "We Can Do This".

PS

Kilka dni temu Kancelaria Premiera zaprezentowała nowy spot stworzony w ramach rządowej kampanii #SzczepimySię. W reklamie ponownie wystąpił aktor Cezary Pazura, który – tym razem jako Kiler – zachęca do skorzystania ze szczepionki na koronawirusa.

PS 2

Nestlé w okresie pandemii postanowiło otoczyć szczególną troską tych, którzy na co dzień bohatersko troszczą się o innych. Do połowy 2021 r. firma przekaże ok. 4,5 mln produktów spożywczych i butelek wody o łącznej wartości blisko 9 mln złotych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij