Literatura na ochłodę. Książki w Biedronce od 9,99 zł

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Literatura na ochłodę. Książki w Biedronce od 9,99 zł

Na wakacyjne upały idealny jest Mróz, przydaje się też Kafka, ale jeśli ktoś ma inne wakacyjne upodobania książkowe, Biedronka służy pomocą. Od poniedziałku 28 czerwca sieć oferuje szeroki wybór książek już od 9,99 zł.

Remigiusz Mróz i Franz Kafka to tylko dwa z wielu nazwisk autorów, których książki Biedronka sprzedawać będzie od poniedziałku w wyjątkowej cenie. W ofercie sieci znalazły się między innymi kryminały Katarzyny Michalak, Katarzyny Puzyńskiej, Clive’a Custlera i Justina Scotta, ale i klasyczne pozycje. Wśród nich: „Zbrodnia i kara” Dostojewskiego czy „Rok 1984” Orwella. Są też i klasyki kryminału: „30+1 opowiadań. Kryminał na każdy dzień” z tekstami Edgara Allana Poego i Arthura Conana Doyle’a. Nie zabraknie też lekkiej, obyczajowej literatury, np. „Jabłoniowej trylogii” Katarzyny Michalak czy „Obsady” Danielle Steel. Wszystkie te pozycje są do kupienia za 19,99 zł. Inne pozycje, w ramach Letniego Kiermaszu Książki, kosztują nawet 9,99 zł

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów książek w Polsce, dbamy starannie o dobór naszej oferty i analizujemy gusta naszych klientów. Wiemy więc, że wakacje to znakomity czas na lekką, rozrywkową lekturę i wciągające kryminały. W naszej ofercie specjalnej nie mogło jednak zabraknąć dzieł wybitnych, żeby wspomnieć tylko „Mistrza i Małgorzatę” Bułhakowa czy „Ziemię obiecaną” Reymonta. – mówi Agnieszka Sikora, kupiec odpowiedzialna w sieci Biedronka za ofertę książkową.

W poniedziałkowej ofercie nie zabraknie też bestsellerów. Wśród nich znaleźć można m.in. wzruszającą „O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz” Dronfielda i świetnie przyjęta powieść Amora Towlesa „Dżentelmen w Moskwie”. 

Więcej tytułów można znaleźć na stronie biedronka.pl i w załączniku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij