Legenda CS:GO Wiktor „TaZ” Wojtas bohaterem dokumentu „Unfold” na Red Bull TV

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Legenda CS:GO Wiktor „TaZ” Wojtas bohaterem dokumentu „Unfold” na Red Bull TV

Krótkometrażowy dokument z serii Esports Unfold jest już dostępny na Red Bull TV. Bohaterem najnowszego odcinka jest Wiktor „TaZ” Wojtas – były członek Virtus.pro, a obecnie założyciel i zawodnik drużyny Honoris. Obejrzyj odcinek i poznaj kulisy e-sportowej kariery polskiego zawodnika CS:GO.

– Kiedy zaczynałem w latach 90. nie istniało jeszcze w ogóle słowo e-sport – mówi na początku opowieści Wiktor „TaZ” Wojtas. W filmie TaZ wraz rodziną wspomina trudne początki kariery. Mówi też o sukcesie osiągniętym z Virtus.pro oraz szoku, jakim było wyrzucenie z drużyny. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Esports Unfold to seria krótkometrażowych dokumentów przybliżających szerszej publiczności sylwetki wybitnych e-sportowców. Krótkie dokumenty ukazują nie tylko sportowy aspekt kariery, ale również kulisy sławy, rolę rodziny oraz upadki i wzloty towarzyszące każdemu profesjonalnemu zawodnikowi. Wiktor „TaZ” Wojtas jest pierwszym polskim bohaterem serii. 

Wiktor zapytany o początki przygody z grą Counter-Strike, odpowiada:
– Tak naprawdę zawsze żyłem tą grą. Wszyscy w moich drużynach, a zwłaszcza w Virtusach, zarzucali mi, że nie patrzę na nic innego, tylko na turnieje, gry i współzawodnictwo. Za każdym razem, gdy pojawiało się zaproszenie, mówiłem: „Jedziemy!" Zawsze postrzegałem życie e-sportowca jako taki nieznany byt. Nigdy nie wiedziałeś, kiedy to się skończy. Jak długo potrwa Twoje 5 minut na szczycie. Właśnie dlatego zawsze mocno angażowałem się, by grać jak najwięcej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij