Awanse w dziale technologicznym Hill+Knowlton Strategies

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse w dziale technologicznym Hill+Knowlton Strategies

Hill+Knowlton Strategies ogłosiła awanse w dziale technologicznym. Funkcję deputy head of technology practice objęła Agnieszka Osiniak, Michał Piątkiewicz awansował na stanowisko advisora, a Julia Savchenko na account executive.

Agnieszka Osiniak, account director w dziale technologicznym H+K, odpowiedzialna między innymi za obsługę Huawei Consumer Business Group na obszarze rynków CEE & Nordics, od teraz koordynuje także pracę całego działu jako deputy head of technology practice. Agnieszka jest związana z branżą public relations od ponad 10 lat. Przed dołączeniem do H+K prowadziła projekty głównie dla klientów z branży technologicznej i motoryzacyjnej, między innymi dla: Comarch, Smart AdServer czy Bridgestone.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał Piątkiewicz awansował na stanowisko advisora. W public relations pracuje od 2013 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej w sektorach nowych technologii, nieruchomości, energetyki oraz finansów. W H+K jest zaangażowany w planowanie i realizację projektów dla Facebooka w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Doradzał również takim klientom jak Uber, Lime czy Bitpanda.

Julia Savchenko objęła stanowisko account executive. Julia posiada 2 lata doświadczenia w public relations. W H+K jest zaangażowana przede wszystkim w koordynację projektów dla Facebooka w regionie CEE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij