mBank już po raz 4. jest obecny na Festiwalu Pol’and’Rock

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
mBank  już po raz 4. jest obecny na Festiwalu Pol’and’Rock

Tradycyjnie mBank jest mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku Festiwal nie tylko zagości w zupełnie nowym miejscu, ale też przybierze formę hybrydową. Dla tych, którzy będą bawić się pod sceną a także dla wszystkich uczestników online, mBank przygotował niespodzianki.

Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany od 1995 roku przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym lotnisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Festiwal przybierze formę hybrydową – dostępny będzie zarówno dla uczestników obecnych na miejscu, ale także dla osób śledzących jego przebieg w internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

mBank mecenasem ASP

mBank po raz czwarty jest mecenasem ważnej części Festiwalu, czyli Akademii Sztuk Przepięknych. ASP co roku gości niezwykłych, inspirujących mówców, którzy swoimi doświadczeniami dzielą się z łaknącą dyskusji publicznością. W tym roku na ASP pojawi się dziewięciu gości. Wśród nich gość specjalny mBanku – Elżbieta Dzikowska, która swoją biografią mogłaby obdzielić co najmniej kilka innych osób. Podróżniczka, historyczka sztuki, sinolożka, reżyserka, operatorka. Autorka wielu książek oraz programu telewizyjnego „Pieprz i wanilia” realizowanego wraz z podróżnikiem i dziennikarzem Tony Halikiem.

Na ASP będzie można też posłuchać m.in. Andrzeja Chyry, Przemka Kossakowskiego z Ekipą Down the Road. Szczegółowy plan wystąpień dostępny jest na stronie www.mBank.pl/ASP

Ale ASP to nie tylko monologi zaproszonych gości. Ważną jego częścią są także dyskusje i pytania od publiczności. Dzięki mBankowi każdy może je zadać, niezależnie czy jest na Festiwalu, czy ogląda go online. Wystarczy wejść na stronę www.mojeASP.pl w czasie rozmów z gośćmi i zostawić swoje pytanie.

mBank poszerza kolekcję wspomnień

Grono kolekcjonerów okazjonalnych kart płatniczych wydawanych z okazji Festiwalu może już zacierać ręce. mBank przygotował bowiem 15 tys. sztuk limitowanej karty zaprojektowanej przez Jurka Owsiaka. Po raz pierwszy widnieje na niej logo Akademii Sztuk Przepięknych. Karta dostępna jest dla obecnych klientów ale też dla każdego, kto zdecyduje się otworzyć konto w mBanku. Wystarczy wejść na stronę www.mBank.pl/polandrock

Dodatkowo dla wszystkich, którzy kolekcjonują wspomnienia, mBank przygotował dwie atrakcje:

  • Uczestnicy Festiwalu będą mogli sobie zrobić zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. Wystarczy poszukać ekipy mBanku. Następnie można udostępnić je w social mediach z #FotozJurkiem i odebrać prezent w strefie mBanku. Tam będzie można także zdjęcia wydrukować i wysłać w formie pocztówki do najbliższych.
  • Wszystkich uczestników online mBank zaprasza na Instagram. Dzięki filtrom mBanku na Instastories można m.in. zrobić sobie zdjęcie z Jurkiem na scenie ASP.

Pracownicy mBanku na Festiwalu

Jak zawsze, pracownicy mBanku angażują się we wszystkie działania związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny 12 osób z ekipy mBanku zasili szeregi Pokojowego Patrolu, aby czuwać nad porządkiem i bezpieczeństwem festiwalowiczów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij