Międzynarodowa rezydencja Levi’s i British Council

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Międzynarodowa rezydencja Levi’s i British Council

British Council oraz Levi’s ogłaszają nabór do międzynarodowego programu rezydencyjnego dla projektantów – Making Matters: Digital Residency 2021.

Making Matters to platforma wymiany doświadczeń oraz podejmowania eksperymentalnych działań wpisujących się w obszar gospodarki cyrkularnej ze szczególnym nakierowaniem na wykorzystanie surowców postkonsumpcyjnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program jest adresowany do działających na terenie Unii Europejskiej projektantów i artystów, którzy specjalizują się w obszarze mody, materiałów i rękodzielnictwa. Skupia się na wspieraniu badań i rozwoju, a także wymiany kulturalnej między brytyjskimi i międzynarodowymi projektantami, którzy są zainteresowani odpowiedzialnymi praktykami produkcji i chcieliby nadać nowy kształt i funkcje materiałom postkonsumpcyjnym pochodzącym od Levi’s. Inicjatywa jest częścią globalnego programu Making Matters prowadzonego przez British Council oraz inicjatywy Levi’s by Levi’s .

Do programu mogą się zgłaszać projektanci z Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Szwecji i Włoch. Rezydencja Levi's potrwa osiem tygodni, od sierpnia 2021 do października 2021 r. W ramach projektu zostanie wyłoniony projektant lub team kreatywny, który przez czas trwania rezydencji będzie współpracować online z brytyjskim partnerem. Wspólną pracę projektową zwieńczy pokaz w Levi’s Haus w Londynie w październiku 2021 r.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 sierpnia, godz. 24:00 CEST

Rejestracja i więcej informacji dostępne są na tej stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij