VMLY&R Poland z kampanią launchującą krakersy Lay’s Oven Baked

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VMLY&R Poland z kampanią launchującą krakersy Lay’s Oven Baked

„Powiedz TAK! Krakersom Lay’s Oven Baked” to kampania towarzysząca wprowadzeniu na rynek krakersów wielozbożowych. Działania swoim zasięgiem obejmują telewizję oraz digital, w tym social media i stronę internetową. Za ich przygotowanie odpowiadają: VMLY&R Poland oraz OMD Media Direction.

Przełomowy produkt

Krakersy wielozbożowe Lay’s Oven Baked to aż 35% pełnego ziarna i wysoka zawartość błonnika. Chrupiąca Lay’s Oven Baked dostępna jest w trzech smakach: czerwona papryka w ziołach, warzywa z zieloną cebulką oraz pomidor z bazylią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przełomowa kampania

W kampanii wykorzystano narzędzie doboru treści reklamowych do zapytań użytkowników w serwisie YouTube – Director MIX. Rozwiązanie wykorzystane przy tworzeniu bumperów pozwoliło z jednej strony na optymalizacje pracy produkcyjnej, a z drugiej – na dokładny dobór wyświetlanej reklamy do konkretnej frazy wyszukiwanej przez użytkownika. Dla aż 53 segmentów odbiorców (m.in. kibiców piłki nożnej, amatorów gotowania, praktyków jogi czy osób, które uwielbiają kończyć pracę punktualnie) przygotowano łącznie 36 kontekstowych kreacji wideo.

Kampania prowadzona jest od czerwca do 19 września 2021 roku.

Za strategię digital, koncept kreatywny, internetową stronę produktową, kampanię w social media oraz spot TV odpowiada VMLY&R Poland, Planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy OMD Media Direction.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij