Mateusz Cygan jako nowy Business Unit Director w V&P

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mateusz Cygan jako nowy Business Unit Director w V&P

Stanowisko Business Unit Director w V&P w ostatnim czasie objął Mateusz Cygan. Mateusz będzie zarządzał działem Client Service agencji i odpowiadał za rozwój oferty z zakresu paid media.

Do zadań nowego dyrektora należeć będzie organizacja pracy oraz rozwój kompetencji w dziale Client Service, a także przygotowanie i zarządzanie ofertą agencji w zakresie zakupu mediów. Mateusz zadba, by cały zespół wyróżniał się doskonałą obsługą, elastycznością, szybkim reagowaniem na potrzeby klienta oraz budował wzorowe, długotrwałe relacje z klientami. Jego ambicją jest jeszcze bardziej wnikliwe poznanie i rozumienie ich biznesu oraz oferowanie im na tej podstawie innowacyjnych rozwiązań wynikających również z nowych kompetencji agencji, mocno rozwiniętych w obszarach digitalowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mateusz ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami Client Service po stronie agencji, z naciskiem na obszar digital. Do V&P, w której zaczynał swoją karierę zawodową, wraca po 5 latach przerwy – przez ostatnie 2 lata zarządzał działami marketingu po stronie klienta (Gamivo i BrandLine Group), a wcześniej przez 3 lata piastował stanowisko Client Service Director | Interactive w agencji GPD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij