Wernisaż charytatywny Win:Win „Sztuka pomagania czworonogom”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wernisaż charytatywny Win:Win „Sztuka pomagania czworonogom”

Już po raz piąty artysta Michał Torzecki oraz firma Daftcode zapraszają na wernisaż charytatywny Win:Win, pod hasłem „Sztuka pomagania czworonogom”. Goście wydarzenia będą mogli nie tylko podziwiać portrety psów ze schroniska, ale też spotkać czworonogi na żywo. Pełne emocji obrazy i rozczulająca obecność psiaków na wydarzeniu mają skłonić gości do rozważenia adopcji oraz finansowego wsparcia czworonogów przed zimą. Oprócz samych obrazów, cegiełkami będą też unikatowe gadżety sprzedawane w trakcie wydarzenia, z których dochód zostanie przekazany na opiekę weterynaryjną podopiecznych Schroniska w Korabiewicach fundacji Viva. 


Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co wyróżnia wernisaż Win:Win? Po pierwsze, fakt, że na wydarzeniu będzie można rozpocząć proces adopcyjny sportretowanego psa. Osoby, które się na to zdecydują, otrzymają po sfinalizowaniu adopcji obraz z podobizną swojego pupila. Po drugie, w tej akcji dobroczynnej wygrywają wszyscy: psy dostają wsparcie finansowe lub nowy dom, a ludzie zyskują czworonożnych przyjaciół na całe życie. Jeśli nie mogą sobie pozwolić na adopcję, wspierają schronisko w Korabiewicach, kupując limitowane plakaty, obrazy, kubki i inne przedmioty z charakterystycznymi mordkami psów autorstwa Michała Torzeckiego. Win:Win to więc świetna okazja, żeby w otoczeniu sztuki wesprzeć psy ze schroniska i poznać ich charaktery, a także porozmawiać z wolontariuszami i samym artystą.

– Łączenie sztuki z dobroczynnością to moja życiowa misja, dlatego ogromnie cieszy mnie, że Win:Win przyciąga co roku tak wiele osób z wielkimi sercami. W poprzednich czterech edycjach wydarzenia zebraliśmy dla schronisk łącznie ponad 145 tysięcy złotych. Wiem jednak, że wydatki na leki i specjalistyczną opiekę dla chorych i starszych psów to w schronisku studnia bez dna i liczy się każda pomoc. Warto więc odwiedzić wystawę, poznać psiaki i dać im choćby symboliczne wsparcie – mówi Michał Torzecki.

Piąta edycja Win:Win będzie wyjątkowa z kilku względów. Oprócz nowej lokalizacji, Centrum Praskiego Koneser, nowością będzie loteria charytatywna oraz specjalna oferta i cegiełki od partnerów wydarzenia: producenta olejków CBD dla zwierząt Full Spectrum, twórców ręcznie robionych przypinek Pinswear i cateringu dla czworonogów Psi Bufet.

Wydarzenie odbędzie się 23 września w godz. 18:00–22:00 w Centrum Praskim Koneser. Dokładna lokalizacja jest uzależniona od pogody w dniu wydarzenia. Aktualne informacje będą publikowane na wydarzeniu na Facebooku. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą, by na wydarzenie nie przyprowadzać swoich czworonogów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij