Nowa kampania linii produktów Ave Vege od Bakomy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kampania linii produktów Ave Vege od Bakomy

„Witaj po roślinnej stronie życia” to hasło kampanii dla nowej linii produktów Ave Vege z portfolio Bakomy. Ambasadorką Ave Vege została Olga Nowicka.

Ave Vege to linia stworzona w 100% ze składników pochodzenia roślinnego. Tradycyjnie używane w produktach z tego segmentu mleko krowie zostało zastąpione mleczkami z owsa, ryżu oraz kokosa. To propozycja stworzona w odpowiedzi na potrzeby wegetarian, vegan oraz osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą spożywać nabiału, ale nie chcą rezygnować z ulubionych i zdrowych przekąsek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby uwiarygodnić przekaz, do roli ambasadorki linii zaproszono Olgę Nowicką – aktorkę, psychoterapeutkę, wegetariankę oraz propagatorkę zdrowego stylu życia.

W ramach stworzonej przez agencję strategii komunikacyjnej, obok działań w digitalu – kampanii reklamowej oraz komunikacji w social mediach – odpowiada ona za produkcję 15-sekundowego spotu telewizyjnego. 

– Ave Vege to odpowiedź Bakomy na rosnące potrzeby rynku oraz uzupełnienie dotychczasowej oferty produktów na bazie roślinnej. Naszym celem komunikacyjnym było podkreślenie kluczowych benefitów marki oraz pokazanie, że bycie po roślinnej stronie życia jest pełne pysznych i pożywnych przekąsek. Zaprezentowana przez H2O Creative strategia w pełni oddała przekaz, na którym nam zależało, a wybór Ambasadorki dodatkowo go uwiarygadnia. – podkreśla Agnieszka Kalandyk z Bakoma.

Kampania dla Ave Vege w TV potrwa do 29.09 i to kolejna realizacja w ramach stałej współpracy agencji z Bakoma

H2O Creative jest całościowo odpowiedzialna za realizację projektu – począwszy od konceptu, poprzez kreację, realizację kampanii digitalowej, koordynację współpracy z mmbasadorką, po scenariusz i produkcję spotu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij