Agencja Up&More podjęła współpracę z Oaza Mokotów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Up&More podjęła współpracę z Oaza Mokotów

Agencja Up&More podjęła współpracę z warszawskim deweloperem Oaza Mokotów Sp. z o. Sp. k. w zakresie promocji inwestycji Oaza Mokotów. Agencja odpowiedzialna jest za prowadzenie działań komunikacyjnych w Social Media: na portalu społecznościowym Facebook oraz Instagram.

Oaza Mokotów to kameralna zabudowa apartamentowa, składająca się z trzech, 3-piętrowych budynków – w sumie, do użytku oddanych zostanie 69 apartamentów o powierzchni od 47 do 145 m2. Atutem jest jej usytuowanie – inwestycja znajduje się na Mokotowie, przylega do Skarpy Warszawskiej i sąsiaduje bezpośrednio z terenami rekreacyjnymi Klubu Sportowego Warszawianka - boiska sportowe, korty tenisowe oraz Park Wodny

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wybraliśmy Up&More z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Doceniamy otwartość i kreatywność agencji, a także świeże spojrzenie na dotychczas prowadzone działania w SocialMedia – komentuje Katarzyna Sobotka, manager biura sprzedaży, Oaza Mokotów.

Up&More odpowiada za kompleksową komunikację Social Media w serwisach Facebook oraz Instagram. Celem działań jest zarówno wzrost świadomości marki nowej inwestycji, jak i pozyskiwanie wysokiej jakości leadów.

– Cieszymy się, że nasze dotychczasowe działania dla klientów z branży deweloperskiej są wysoko oceniane i przyczyniają się do wyboru naszej agencji w zakresie prowadzenia działań online – dodaje Marzena Kamińska, managing partner Up&More.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij