„Mamo, tato wolę wodę!” −12. edycja programu edukacyjnego Żywiec Zdrój

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Mamo, tato wolę wodę!” −12. edycja programu edukacyjnego Żywiec Zdrój

Zdrojek z gronem przyjaciół zaprasza do 12. edycji programu edukacyjnego „Mamo, tato, wolę wodę!” realizowanej przez Żywiec Zdrój.

Program edukacyjny „Mamo, tato wolę wodę” ma na celu kształtowanie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych, podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

12. edycja programu została dostosowana do warunków, w jakich funkcjonują obecnie przedszkola. Wszystkie materiały edukacyjne dostępne są dla nauczycieli w formie online na stronie programu: wolewode.pl.

W nowej odsłonie programu przedszkolaki ponownie spotkają Zdrojka – dobrze znanego najmłodszym z poprzednich edycji oraz jego przyjaciół Wiewiórkę Basię, Misia Lesia, Myszkę Fiki, Jelonka Janka, Wydrę Wandę i Wilka Olka, którzy przybliżą im zagadnienia dotyczące picia wody, dbania o przyrodę oraz recyklingu. 

W ramach programu zarejestrowane placówki otrzymają dedykowane scenariusze zajęć. Dla przedszkolaków i ich wychowawców przygotowano także atrakcyjne konkursy, ankiety oraz materiały dydaktyczne angażujące do wspólnej nauki poprzez zabawę. Dodatkowo również rodzice mogą włączyć się do programu i pobrać materiały, które zrealizują wspólnie z dziećmi w domu.

Program będzie komunikowany w mediach branżowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, mediach własnych Żywiec Zdrój oraz kampanii mailingowej.

Za realizację 12.edycji programu ponownie odpowiada NAV agency. Tegoroczna edycja będzie kontynuacją ubiegłorocznej formuły odświeżonej przez agencję.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij