Współpraca polskiego rapera z McDonald's oficjalnie potwierdzona. Od dziś można kupić Zestaw Maty

Współpraca polskiego rapera z McDonald's oficjalnie potwierdzona. Od dziś można kupić Zestaw Maty

Na stronie McDonald's Polska już można zobaczyć grafiki reklamujące limitowaną edycję produktu sygnowanego nazwiskiem młodej gwiazdy. Skład zestawu potwierdził się z przypuszczeniami internautów.

Polskie media rozgrzała informacja o tym, że młody polski raper nawiązuje współpracę z siecią fast food. Efektem wspólnych działań jest dostępny od dziś „Zestawy Maty", czyli limitowany produkt, który będzie kosztował 18 złotych i znajdziemy w nim potrójnego cheeseburgera (Potrójny Ch33sburger), średnie frytki oraz Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stronie McDonald's już teraz możemy zobaczyć materiały graficzne promujące nowy zestaw – widnieje na nich wizerunek Maty z nową, charakterystyczną fryzurą (nawiązującą do znaku marki – słynnych „złotych łuków"). Do tego sieć przygotowała wizualizację zestawu i zestaw kolorowych grafik, które uatrakcyjniają ofertę.

Na stronie znalazła się również podpowiedź, aby fani Maty uważnie śledzili Instagrama McDonald's Polska – na Instastory ma pojawić się bowiem informacja, co zrobić, aby wygrać gadżety sygnowane specjalnym logo, które powstało specjalnie z okazji współpracy rapera z siecią restauracji.

[UPDATE]

W sieci można już też obejrzeć oficjalny spot reklamowy z udziałem Maty.


Na naszym profilu na LinkedIn pytamy Was o ocenę tej współpracy i zapraszamy do dyskusji.

PS

Współpraca sieci restauracji McDonald’s z raperem Tommym Cashem ma zaowocować modyfikacją menu. Raper ogłosił, że w karcie dań ma pojawić się pozycja dla klientów, którzy są zbyt smutni, by zamawiać klasyczny Happy Meal.

PS 2

Młody Matczak postawił na niecodzienną promocję przedsprzedaży swojej najnowszej płyty. W tym celu wcielił się w rolę sprzedawcy sklepu Groszek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij