Śniadanie jak u Tiffany’ego – Michał Mikołajczak gościem „Naturalnych Poranków” Tomka Jakubiaka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Śniadanie jak u Tiffany’ego – Michał Mikołajczak gościem „Naturalnych Poranków” Tomka Jakubiaka

Gościem kuchni Tomka Jakubiaka był aktor teatralny i filmowy, Michał Mikołajczak. Duet, zainspirowany kultowym filmem „Śniadanie u Tiffany’ego”, przygotował gwiazdorskie croissanty w wersji wytrawnej – z jajkiem w koszulce i Krakowską Suchą z linii Tarczyński Naturalnie.

Gwiazdorskie śniadanie

Michał Mikołajczak to ceniony aktor teatralny i filmowy znany m.in. z gry na deskach Teatru Współczesnego, serialu „Prawo Agaty”, „Na Wspólnej” czy roli w filmie „Miasto 44”. Michałowi, który – jak się okazało – jest prawdziwym miłośnikiem gotowania. Tomek Jakubiak zaproponował mu iście gwiazdorskie śniadanie idealne na jesienny poranek – wytrawnego croissanta w połączeniu z jajkiem w koszulce i Krakowską Sucha bez konserwantów z linii Tarczyński Naturalnie. Dopełnieniem tej niebanalnej śniadaniowej propozycji jest odrobina zapiekanego parmezanu i delikatnego sosu holenderskiego, a także pasta z awokado z jedną z ulubionych przypraw Jakubiaka – kminem rzymskim, który wprowadza do tego wykwintnego dania powiew orientu. W programie nie mogło też zabraknąć rozmowy, w której Michał zdradził m.in. swoje pierwsze aktorskie role.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tarczyński Naturalnie

Seria Naturalne Poranki z udziałem Tomka Jakubiaka jest elementem szerszej, wielokanałowej kampanii promocyjnej produktów z linii Tarczyński Naturalnie, którymi marka inspiruje konsumentów do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze. Oprócz odcinków z popularnym kucharzem na platformie YouTube można zobaczyć również Naturalne Poranki Blisko Natury, których prowadzącą jest szefowa kuchni Adriana Marczewska. Zarówno odcinek programu z udziałem Michała Mikołajczyka, jak i cała seria filmów „Naturalne Poranki” i Naturalne Poranki Blisko Natury” dostępne są na kanale marki Tarczyński na YouTube, a także na stronie naturalneporanki.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij