McDonald's przywraca kanapkę McRib... w formie NFT

McDonald's przywraca kanapkę McRib... w formie NFT

Sieć fast-food wysłuchała próśb swoich fanów i przywróciła legendarną kanapkę z żeberkiem. Jeśli już wam cieknie ślinka i wyjmujecie pieniądze z portfela to musimy ostudzić emocje – McRib będzie dostępny w formie wirtualnej. Kto się skusi?

„Przywróćcie McRib z powrotem” to jedna z najczęstszych próśb, jaką można usłyszeć od fanów McDonald's. Ci co pamiętają smak tej już kultowej kanapki. w pewien sposób mogą powrócić do tych wspomnień i ponownie kupić McRib, ale tym razem jako... NFT. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji 40. rocznicy pojawienia się w ofercie McDonald's kanapki McRib, przygotowano „cyfrową wersję" tej pozycji. Czy tego właśnie potrzebowali fani restauracji ze złotymi łukami? Niektórzy już teraz twierdzą, że w ogóle wypuszczanie jedzenia w formie wirtualnej mija się z celem (ani się nie najemy, ani nie zadowolimy walorami smakowymi), ale są też zainteresowani tym pomysłem i w tym wypadku przekonuje ich „smak długowieczności".

– Dzięki McRib NFT już nigdy nie będziesz musiał pożegnać się z ukochaną kanapką – czytamy w komunikacie prasowym od McDonald's.

Niewymienne tokeny McRib to pierwsze NFT wprowadzone przez giganta fast food. Co ważne, McRib w formie NFT będą darmowe – jednak tylko dla ograniczonej grupy zainteresowanych. Szczęśliwcy zostaną wylosowani podczas specjalnej loterii w listopadzie.

Aby wziąć udział w loterii należy między 1 a 7 listopada zrobić retweet zaproszenia otrzymanego z oficjalnego konta McDonald's. Do 12 listopada sieć wybierze spośród wszystkich odpowiedzi 10-ciu właścicieli cyfrowych McRib.

Uwaga, będzie jednak szansa na ponowne spróbowanie prawdziwego McRib. W ramach promocji całej akcji McDonald's przywróci na pewien czas tę pozycję do swojego menu (na terenie Stanów Zjednoczonych). Będzie można na nią polować od 1 listopada. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij