Predator zaprasza fanów gier do wzięcia udziału w konkursie „Życie jak gra”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Predator zaprasza fanów gier do wzięcia udziału w konkursie „Życie jak gra”

W nowym konkursie Predatora fani gier mogą podjąć wyzwanie, w którym pokażą siebie w roli postaci z gry, koniecznie z puszką PredatorShot. Nagroda główna to laptop Predator Helios 300 lub komputer stacjonarny Predator Orion 3000 oraz gamingowe akcesoria.

Wirtualna rzeczywistość kontynuuje swoją dobrą passę. Wielu użytkowników sięga dziś po tytuły wykorzystujące technologię VR. Jednak marka Predator postanowiła wyjść naprzeciw tym trendom i zorganizować nowy konkurs, w którym każdy fan gier będzie mógł wcielić się w prawdziwego bohatera wirtualnego świata. Uczestnicy mogą wykazać się prawdziwą kreatywnością i nieoczywistym myśleniem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jakie tym razem wyzwanie rzuca Predator?

Wystarczy pokazać swoje życie w charakterze gry i nagrać film z widoczną puszką PredatorShot. Puszka może stać się elementem wchodzącym w skład zbroi, miksturą zdrowia, eliksirem siły i mocy bądź potężną bronią – możliwości są nieograniczone, w tym wypadku liczy się pomysłowość i nieszablonowe podejście do tematu. Gotowy film należy opublikować na Instagramie i koniecznie oznaczyć hashtagami: #PredatorChallange #PredatorShot #ZyjeJakGracz.

Jest o co walczyć

Tym razem w konkursie można wygrać naprawdę potężne maszyny gamingowe, które sprawdzą się w każdych rozgrywkach – laptop Predator Helios 300 lub Predator Orion 3000. Nagrodami dodatkowymi jest monitor Predator X34GSbmiipphuzx oraz akcesoria gamingowe: klawiatura mechaniczna Aethon 300, bezprzewodowa myszka gamingowa Cestus 350, zestaw słuchawkowy Galea.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij