Predator Bajgiel w restauracjach Zdrowa Krowa – nowość nie tylko dla graczy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Predator Bajgiel w restauracjach Zdrowa Krowa – nowość nie tylko dla graczy

Efektem współpracy Acer i Predator z siecią restauracji Zdrowa Krowa jest wegetariański Predator Bajgiel, z autorskim sosem na bazie nowego, bezcukrowego napoju energetycznego dla graczy PredatorShot Sugar Free. Przy zakupie bajgla każdy otrzyma cztery puszki PredatorShot Sugar Free za darmo.

Po tym, jak wielką popularnością cieszył się Predator Burger, firma Acer i Predator zdecydowała wejść na kolejny etap współpracy. I tak powstał Predator Bajgiel. Podstawą kanapki są wyselekcjonowane dodatki, w składzie znajdziemy: ser cheddar, colesław z czerwonej kapusty, ogórek zielony, cebulę, pomidor, sałatę karbowaną, aioli, wege kotlet oraz grant. Smak podkreśla autorski sos na bazie PredatorShot w wersji bez cukru.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Predator Bajgiel dostępny jest we wszystkich restauracjach Zdrowa Krowa – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Gliwicach i Rybniku. Cena bajgla to 38 zł.

– Predator Bajgiel, to kanapka, która łamie schematy. Postanowiliśmy wraz ze Zdrową Krową zaproponować bajgla w wersji wegetariańskiej, aby móc dotrzeć do tej grupy osób, która podczas ostatniej akcji z Predator Burgerem nie miała okazji spróbować naszej propozycji. Teraz jest taka możliwość. Jednocześnie zapewniamy wszystkich miłośników mięsa, że smak kanapki jest naprawdę wyjątkowy i po prostu warto spróbować bezmięsnej alternatywy – powiedział Jeremi Rybak, country marketing manager w Acer Polska.

Więcej informacji na temat produktów Predator Bajgiel i PredatorShot będzie można znaleźć również na kanałach social media firmy Acer, marki Predator oraz restauracji Zdrowa Krowa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij