Huawei wyróżnia twórców najlepszych aplikacji i motywów w AppGallery. HMS Editor’s Choice Awards 2021 przyznane

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Huawei wyróżnia twórców najlepszych aplikacji i motywów w AppGallery. HMS Editor’s Choice Awards 2021 przyznane

Huawei wyłonił zwycięzców konkursu HMS Editor’s Choice Awards 2021, wybierając najlepsze aplikacje, gry i motywy dostępne w AppGallery. W gronie zwycięskich aplikacji znalazły się m.in. Too Good To Go w kategorii ekologicznej i adidas Running app by Runtastic wspierająca zdrowie.

Jury wyróżniło aplikacje w jeszcze trzech kategoriach: iTranslate Translator & Dictionary (kategoria Rozwój Osobisty), nawigacja TomTom GO (Wygoda) i myTuner Radio & Podcasts (Rozrywka). Wśród gier uznanych za najlepsze znalazły się: World of Tanks Blitz, Homescapes, Guardians of Cloudia, State of Survival i Top Eleven 2022. Kapituła konkursowa wyróżniła też 10 twórców motywów. W tym roku to JoJoesArt, butterfly-effected GmbH, Robert Bürger, Alexander Rinas, Biatec/VIENNA STUDIOS/Dominus, Saint On, SBA17, Mikich_blaz, styles4you i Milos Fedak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zwycięzcy konkursu HMS Editors' Choice Awards 2021 są wybierani przez zespoły ekspertów Huawei z całej Europy, które na co dzień pracują nad rozwojem ekosystemu usług mobilnych Huawei, w tym nad rozwijaniem sklepu AppGallery, który w tej chwili oferuje użytkownikom na całym świecie dostęp do ponad 173 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS.

Komentując wyniki konkursu, dr Jaime Gonzalo, wiceprezes Huawei Mobile Services Europe, powiedział:

Naszą uwagę przyciągają aplikacje, które przekładają się na lepszą jakość życia – poprzez wsparcie dla inicjatyw ekologicznych, pomoc w monitorowaniu stanu zdrowia i kondycji fizycznej, czy popularyzację projektów artystycznych. Ogromne gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

W 2021 roku liczba użytkowników AppGallery w Europie wzrosła aż o 35%, w porównaniu do wyników z poprzedniego roku, osiągając oszałamiającą liczbę 43,5 miliona miesięcznych aktywnych użytkowników. Korzystający z urządzeń Huawei zyskali także dostęp do motywów autorstwa ponad 1000 projektantów – do wyboru jest ponad 50 000 lokalnie zaprojektowanych motywów i tapet. Ponadto, z myślą o użytkownikach smartwatchy Huawei w Europie powstało ponad 20 000 motywów tarcz zegarka, aby zapewnić prawdziwie spersonalizowane doświadczenia.

Najlepiej oceniane aplikacje i motywy w HMS można znaleźć na stronie: appgallery.huawei.com/Featured.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij