W sklepach sieci Żabka pojawią się Paczkomaty InPost

W sklepach sieci Żabka pojawią się Paczkomaty InPost

InPost rozpoczął wdrażanie pilotażowej usługi, w ramach której w sklepach sieci Żabka pojawią się Paczkomaty typu InDoor.

Na razie nie jest znana skala wprowadzenia Paczkomatów InDoor w sklepach convenience, jednak InPost zapewnia, że współpraca z siecią Żabka została już rozpoczęta. Jeżeli usługa spełni oczekiwania klientów obu firm, zostanie wprowadzona na szerszą skalę w kolejnych miastach Polski.

– Nic więcej nie zdradzę ponad to, że Żabka i InPost rozpoczęły pilotaż, w ramach którego w wybranych sklepach sieci pojawiły się Paczkomaty InPost typu InDoor. Obie firmy będą wspólnie, dla zwiększenia wygody klientów, rozwijać usługę nadawania i odbioru przesyłek w wybranych sklepach sieci Żabka, co zwiększy jej dostępność w całej Polsce – powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wojciech Kądziołka, rzecznik InPostu.

Oprócz nowej możliwości korzystania z Paczkomatów InDoor, klienci Żabki będą mogli nadal odbierać przesyłki przy kasie dzięki usłudze „Zostaw paczkę w Żabce”.

Maszyny paczkowe InDoor InPostu pojawiły się w Polsce już z końcem 2020 roku. Pierwsze z nich zostały wprowadzone wewnątrz obiektów usługowych i mieszkalnych – w blokach zlokalizowanych na nowoczesnych osiedlach, w biurowcach, galeriach handlowych, a także w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

PS
Wśród inwestycji Żabki w 2021 roku znalazł się m.in. koncept mobilnych punktów sprzedażybezobsługowa Żabka Nano w sklepie Decathlon, a także usługa q-commerce Jush.

PS 2
Użytkownicy OLX zyskali dostęp do Paczkomatów InPost, dzięki nawiązaniu przez firmy strategicznego partnerstwa w zakresie logistyki przesyłek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij