Valéry Gaucherand na stanowisku dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Valéry Gaucherand na stanowisku dyrektora generalnego  HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie

W zarządzie HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie szykują się zmiany. Na miejsce Nielsa Westerbye Juhla, który od trzech lat pełni funkcję dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie, został powołany Valéry Gaucherand, który przejmie nowe obowiązki 1 marca 2022 roku.

Niels Westerbye Juhl zarządzał firmą na rynku polskim i krajów bałtyckich od 2019 roku. Z sukcesem przeprowadził kolejne etapy integracji HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Stworzył struktury i procesy lepiej odpowiadające potrzebom biznesu, klientów i konsumentów, wzmacniając pozycję L’Oréal na rynkach HUB w tym niepewnym czasie pandemii. Oprócz osiągnięć biznesowych, był również bardzo zaangażowany we wszystkie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, określając ambitne, lokalne cele globalnej strategii L’Oréal For the Future 2030 w HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Niels Juhl był zaangażowany w promowanie różnorodności, w tym także w świecie nauki oraz wspieranie kobiet w rozwoju ich karier naukowych w ramach programu L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Miałem okazję zarządzać firmą w czasach, gdy wartości społecznej solidarności i odpowiedzialności nabrały jeszcze większego znaczenia, po części w wyniku pandemii. W ramach Programu Solidarnościowego wspieraliśmy pracowników naszej firmy, a także nieśliśmy pomoc placówkom szpitalnym, naszym partnerom biznesowym oraz społecznościom lokalnym. Był to również czas dynamicznego rozwoju. Wiele lat transformacji cyfrowej w L'Oréal i efektywne wykorzystanie kanałów sprzedaży online sprawiły, że podczas pandemii sprzedaż internetowa osiągała wyjątkowe wyniki i pozostawała głównym motorem wzrostu. Na szczególną uwagę zasługują marki dermokosmetyków, gdzie odnotowaliśmy największy wzrost sprzedaży. Jestem pod wrażeniem całego zespołu we wszystkich 4 krajach HUB, który doskonale funkcjonował w trudnym czasie pandemii – czasie, w którym wspólnie wypracowaliśmy i wdrożyliśmy zasady pracy hybrydowej opartej na elastyczności – powiedział Niels Westerbye Juhl. Jestem przekonany, że mój następca będzie kontynuował ten kierunek rozwoju firmy, będąc inspirującym liderem, a jego wysoki poziom przywództwa, styl pracy oparty na współpracy, doświadczenie w zarządzaniu firmą na innych rynkach przełożą się na rozwój L'Oréal w regionie – dodaje.

Nielsa Westerbye Juhla na stanowisku dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie zastąpi Valéry Gaucherand, pracujący w grupie L’Oréal od ponad 20 lat. Valéry Gaucherand zdobywał doświadczenie na wielu rynkach na całym świecie (Francja, Wielka Brytania i Irlandia, Meksyk, Chile, Turcja i Wietnam), gdzie miał okazję pracować w różnych rolach i działach. We wszystkich swoich rolach Valéry Gaucherand odnosił sukcesy dzięki przedsiębiorczej postawie i silnemu przywództwu. Podczas jego pracy w Wietnamie, dzięki innowacyjnej i ambitnej strategii digitalowej i e-commerce, sprzedaż wzrosła ponad dwukrotnie oraz znacząco zwiększyły się udziały rynkowe.

Podczas rozwijania biznesu Valéry Gaucherand  był równie zaangażowany w działania L'Oréal For the Future, zwłaszcza poprzez programy wzmacniające pozycję kobiet i ograniczanie odpadów z tworzyw sztucznych. Lata spędzone na stanowiskach kierowniczych w wielu krajach będą cennym atutem dla dalszego rozwoju L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie, a zdolności przywódcze nowego lidera oraz nastawienie na współpracę wzmocni silny zespół.

Valéry Gaucherand przejmie nowe obowiązki dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie 1 marca 2022 roku.

Pracując na kilku kontynentach, będąc świadkiem różnych potrzeb związanych z urodą i doświadczając wszędzie cyfrowej transformacji, bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Odpowiadając za rozwój L'Oréal w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków kosmetycznych w Europie, mam nadzieję kontynuować sukcesy zespołów L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie, wspólnie tworząc piękno, które porusza świat – powiedział Valéry Gaucherand.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij