Dariusz Brodnicki nowym dyrektorem departamentu marketingu i brand managementu w Volkswagen Financial Services

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dariusz Brodnicki nowym dyrektorem departamentu marketingu i brand managementu w Volkswagen Financial Services

Od początku stycznia 2022 roku Dariusz Brodnicki awansował na stanowisko dyrektora departamentu marketingu & brand managementu w Volkswagen Financial Services. Brodnicki zastąpił Darię Zielaskiewicz, która objęła funkcję dyrektor marek Seat i Cupra w Polsce (Volkswagen Group Polska).

Na nowym stanowisku Dariusz Brodnicki będzie odpowiadał za wizerunek marki i strategiczny rozwój działań marketingowych spółki współtworzącej rynek nowoczesnej mobilności w Polsce. Do jego obowiązków należy również m.in. planowanie działań marketingowych, bliska współpraca oraz nadzór nad pracami zespołu marketingowego, działaniami Public Relations i współpracą z partnerami zewnętrznymi. Brodnicki od czerwca 2015 roku pełnił funkcję dyrektora Działu Sprzedaży ŠKODA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ogromnie cieszę się z tego, że doświadczenie zdobywane w pracy przy marce ŠKODA będzie mogło zaowocować na nowym etapie mojej kariery, zwłaszcza w branży, która ulega tak widocznej transformacji. Objęcie funkcji dyrektora departamentu marketingu & brand managementu jest dla mnie osobistym wyróżnieniem i możliwością rozwinięcia zarówno dotychczasowych, jak i zupełnie nowych kompetencji. Światy mobilności i finansów są bardzo silnym barometrem zmian społecznych związanych z mobilnością i cieszę się, że będę mógł odpowiadać za wizerunek marki, która odgrywa na tym polu kluczową rolę – powiedział Dariusz Brodnicki.

Nowo obrany dyrektor departamentu marketingu & brand managementu w Volkswagen Financial Services jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Dariusz Brodnicki ukończył liczne kursy managerskie, m.in. Akademię Managera czy Przywództwo w Biznesie, a także Executive Coaching by Lilipad w Stanach Zjednoczonych. Miłośnik sportów samochodowych, w przeszłości uczestnik rajdów. W czasie wolnym próbuje swoich sił w kitesurfingu i bierze udział w triathlonach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij