Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Dom Mody Klif organizuje zbiórkę makulatury oraz elektrośmieci

Jeśli przy okazji wiosennych porządków okazało się, że w domu zalega sporo makulatury lub zepsutych sprzętów elektrycznych, można przynieść je w sobotę do Domu Mody Klif. W zamian każdy otrzyma roślinę sezonową, dzięki której jego mieszkanie lub ogród zazieleni na wiosnę.
O autorze
1 min czytania 2022-04-21

Nikt już dziś nie ma wątpliwości jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne i ile złego może spowodować jego zaśmiecanie.

O ile zwykle nie mamy problemu z segregacją papieru, bo podział śmieci na frakcje – w tym na papier – obowiązuje już w każdym gospodarstwie domowym, to odpowiedź na pytanie gdzie wyrzucić zepsutą suszarkę do włosów, niedziałającą od dawna ładowarkę do telefonu, żarówkę czy choćby zużyte baterie, może już powodować problem – twierdzi Emilia Załuska, dyrektor Domu Mody Klif. – Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw mieszkańcom i umożliwić im „wyrzucenie” tego typu śmieci, które odkryli w domach przy okazji wiosennych porządków – zachęca.

Elektrośmieci nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, porzucać w lesie ani w przydrożnych rowach. Grozi za to kara grzywny nawet do 5 tys. złotych. Tylko w sobotę 23 kwietnia br. między godziną 12.00 a 18.00 papier i elektrośmieci będzie można za to wyrzucić w… Domu Mody Klif. Na terenie galerii oraz na parkingu przed nią ustawione zostaną specjalne stanowiska zbiórki makulatury oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Drobny sprzęt AGD i RTV zostawimy na parkingu, stare telefony komórkowe i tablety w sklepach LG i Sony Center, a makulaturę przy stoisku promocyjnym w pasażu galerii. Każdy będzie mógł je zostawić bez ponoszenia kosztów. Mało tego – nie wróci do domu z pustymi rękami. W zamian za przyniesienie min. 2 kg makulatury lub 1 szt. sprzętu elektrycznego lub 15 szt. zużytych baterii albo 5 szt. świetlówek energooszczędnych otrzyma sadzonkę rośliny sezonowej (niezależnie od ilości przyniesionych śmieci), która – odpowiedni pielęgnowana – przyczyni się do oczyszczania powietrza w jego otoczeniu, dzięki posiadanym przez rośliny zdolnościom do fotosyntezy.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Kolor, a merytorycznym fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju.

Słuchaj podcastu NowyMarketing