Victoria's Secret pierwszy raz wybiera mężczyznę do roli ambasadora marki

Victoria's Secret pierwszy raz wybiera mężczyznę do roli ambasadora marki

Victoria’s Secret nawiązała współpracę z Darrenem Barnetem, który będzie pierwszym w historii marki ambasadorem płci męskiej. Aktor został wybrany do promowania nowej kolekcji ubrań gender free.

fot. victoriassecret.com/us

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka bielizny, która przez lata prezentowała wyłącznie szczupłe, kobiece sylwetki, w końcu stanęła w ogniu krytyki za promowanie niedoścignionych kanonów piękna. Victoria’s Secret ugięła się pod presją i wreszcie wprowadziła zmiany w wizerunku marki, urozmaicając grono swoich ambasadorek. Od jakiegoś czasu w kampaniach VS konsekwentnie pojawiają się osoby transpłciowe, z niepełnosprawnościami czy modelki plus size, a na początku 2022 roku Victoria’s Secret nawiązała współpracę z modelką z zespołem Downa.

Kontynuacją wizerunkowych zmian jest wybór pierwszego w historii marki ambasadora płci męskiej – Darrena Barneta. Aktor, znany z filmu Netflixa „Never Have I Ever” opowiadającym o dorastaniu, stał się twarzą kampanii promującej nową kolekcję odzieży dla nastolatków i młodych dorosłych „PINK Gender Free”.

Wprowadzając jednakową linię ubrań bez podziału na kolekcję męską i damską, Vistoria’s Secret chce skupić się na promowaniu inkluzywności i zdrowiu psychicznym swoich odbiorców.

Ponieważ koncentrujemy się na poszerzaniu naszej oferty wolnej od płci i nadal ewoluujemy jako marka, chcemy zapewnić, że nasi ambasadorzy nie tylko reprezentują różnorodność naszych klientów, ale także ucieleśniają indywidualność i pewność siebie – wyjaśnia Amy Hauk, dyrektor generalna PINK, marki należącej do Victoria’s Secret.

Zdaniem marki, Barnet to idealna osoba do reprezentowania nowej kampanii, ponieważ aktor jest „pozytywnym wzorem do naśladowania dla nastolatków i młodych dorosłych”.

Praca nad „Never Have I Ever” zdecydowanie wprowadziła mnie do czasów licealnych i przypomniała mi o niepewności i problemach, z którymi borykamy się jako młodzi dorośli. Wiem, jak to jest nie pasować i jak ważne jest poczucie wsparcia i akceptacji ze względu na to, kim jesteś – wyjaśnia aktor.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Victoria's Secret PINK (@vspink)

Darren Barnet został również wybrany przez markę do reprezentowania w mediach społecznościowych akcji „Miesiąc świadomości zdrowia psychicznego". 30-latek dołączy także do jury konkursu „PINK With Purpose” organizowanego przez Victoria’s Secret. Projekt ma na celu niesienie pomocy młodym ludziom w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich społecznościach. 

PS
Bohaterem październikowego wydania Vogue został influencer i youtuber Bretman Rock. To pierwszy raz, kiedy na okładce słynnego magazynu pojawił się homoseksualny mężczyzna.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij