Kanye West zaprojektuje opakowania dla McDonald’s?

Kanye West zaprojektuje opakowania dla McDonald’s?

W mediach społecznościowych Westa pojawiła się informacja o nadchodzącej współpracy z McDonald’s oraz japońskim projektantem przemysłowym. Czy sieć rzeczywiście zdecyduje się na wprowadzenie nowych opakowań zaprojektowanych przez rapera?

Kanye West wrócił na Instagrama po tym, jak jego profil został zablokowany za publikowanie nienawistnych treści na temat Pete Davidsona – obecnego partnera Kim Kardashian.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszy post, jaki raper dodał po przerwie, prezentuje tajemnicze opakowanie z charakterystycznymi złotymi łukami McDonald’s. Do zdjęcia została dołączona informacja o nadchodzącej współpracy z siecią fast foodów w zakresie projektowania opakowań.

Zespół Ye współpracuje z projektantem przemysłowym Naoto Fukasawą, aby na nowo wymyślić opakowanie McDonald’s – czytamy w poście Kanye Westa.

Minimalistyczne, transparentne pudełko pojawiło się także na 24 godziny w Stories na Instagramie rapera. Zdjęcie zostało opatrzone napisem „Next week it's the fries” nawiązującym do jednego utworów Westa z 2005 roku.

Choć na razie McDonald's milczy, wśród internautów krążą podejrzenia, że Kanye to kolejna gwiazda, która „stworzy” nowe pozycje w menu sieci i zapakuje je w specjalne pudełka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ye (@kanyewest)

Kanye nieraz dał się poznać jako wielki fan giganta fast foodów. W 2018 roku zadeklarował na Twitterze, że jego ulubioną restauracją jest McDonald’s. W odpowiedzi na to wyznanie sieć Burger King opublikowała komentarz, który szybko docenili internauci na całym świecie. West pojawił się także w tegorocznej reklamie McDonal’s na Super Bowl, w której wystąpił jako jeden z klientów drive-thru.

Czy McDonald's zdecyduje się na kolejną współpracę z raperem, który słynie z kontrowersji i dopuszcza się naruszenia zasad mediów społecznościowych dotyczących mowy nienawiści i nękania?

Dotąd informacje o współpracy sieci z Kanye Westem nie zostały oficjalnie potwierdzone ani przez firmę, ani przez Naoto Fukasawę.

fot. Kanye West Archives & Mediainstagram.com/kanyewest

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij