eurobank rusza z wizerunkową kampanią reklamową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eurobank rusza z wizerunkową kampanią reklamową

eurobank 8 września 2014 roku rozpoczyna nową kampanię wizerunkową. To efekt badania klientów eurobanku, z którego wynika, że 96 proc. ankietowanych poleciłoby swoim bliskim konto w eurobanku. Reklamy pojawią się w telewizji, kinach oraz na portalach internetowych.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Beeline Research&Consulting, konto osobiste eurobanku jest chętnie polecane przez klientów eurobanku –  96 proc. z nich poleciłoby je swoim bliskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Zadowolenie naszych klientów to dla nas najlepsza rekomendacja i najważniejsze wyróżnienie – podkreśla Wojciech Humiński, Wiceprezes eurobanku. – Stworzyliśmy kampanię, w której chcemy podziękować  osobom posiadającym konta osobiste w eurobanku za zaufanie. Dzięki temu, że z nich korzystają i polecają innym, grupa naszych klientów nieustająco rośnie.

W nowej kampanii marketingowej eurobanku Piotr Adamczyk dziękuje osobom, które polecają konto eurobanku swoim bliskim, znajomym i nieznajomym zarówno na co dzień, jak również od święta. Działania reklamowe - rozpoczęte 8 września, a zaplanowane do 30 listopada - obejmują telewizję (największe stacje), kina, VOD oraz Internet. Kreacją i produkcją zajęła się agencja reklamowa Brasil, a za planowane i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Badanie  przeprowadzone przez Beeline Research&Consulting na zlecenie Euro Banku S.A. w okresie 20.05-06.06.2014 r. na grupie 80 wybranych klientów, aktywnie korzystających z konta w Euro Banku S.A.

Szczegóły na stronie.

Szczegółowe informacje na temat oferty, opłat i prowizji oraz badania dostępne są na stronie i w placówkach Euro Banku S.A.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij