Wyscotsch z rutyny - Ballantine’s klientem Lemon Sky

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyscotsch z rutyny - Ballantine’s klientem Lemon Sky

Agencja Lemon Sky z Grupy ADV rozpoczęła współpracę z Ballantine’s Polska. To już ósmy brand po Jameson, Absolut, Wyborowa, Luksusowa, Havana Club, Malibu oraz Jacob’s Creek z portfolio Pernod Ricard. Lemon Sky zajmie się strategią marki w kanale digital.

Jak skutecznie komunikować marki wrażliwe? Agencja Lemon Sky już po raz kolejny będzie miała okazję udowodnić skuteczność swoich działań. Ballantine’s to ósma marka pozyskana z porftolio Pernod Ricard. W ramach współpracy agencja przygotuje i wdroży strategię digital, która obejmuje między innymi działania w mediach społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Ballantine’s, z ilością fanów przekraczającą już 160 tys. oraz najwyższymi wskaźnikami zaangażowania w kategorii alkoholi, jest numerem jeden wśród whisky na Facebooku w Polsce. Nasza długotrwała strategia zakłada kontynuację dominującej pozycji w social media oraz digital za pomocą odpowiednio wyselekcjonowanych kanałów komunikacji. – mówi Dino Metaxas, Digital Marketing Manager w Pernod Ricard.

Praca z klientem zawsze polega na ścisłej współpracy z brand managerem. Marką Ballantine’s po stronie Pernod Ricard zajmuje się Agata Debska.

- Na sukces danej marki zawsze składa się idealne połączenie przemyślanej strategii oraz szytej na miarę kreacji. Kolejny klient z portfolio Pernod Ricard to dla nas powód do dumy i potwierdzenie, że nasze działania przynoszą pożądany skutek. – mówi Tomasz Tołłoczko, Head of Strategy w Lemon Sky.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij