Kamila Cichocka: Dla kobiet nie ma usprawiedliwienia w przypadku kryzysów wizerunkowych (podcast „PR na backstage'u")

Kamila Cichocka: Dla kobiet nie ma usprawiedliwienia w przypadku kryzysów wizerunkowych (podcast „PR na backstage'u

Zapraszamy do śledzenia naszego nowego cyklu podcastów, który powstał we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – Emilia Zakrzewska i Dagmara Tarka.

Gościnią pierwszego odcinku jest Kamila Cichocka, konsultantka od wizerunku z branży beauty i założycielka lifestylowego portalu Issue27.pl. To z nią Emilia i Dagmara rozmawiają o największych kryzysach wizerunkowych w polskich i zagranicznych mediach, które wybuchły w ostatnich kilku miesiącach i do czerwoności rozgrzewają publiczność – a w tym m.in. o problemach wizerunkowych Antoniego Królikowskiego, podcastera Żurnalisty czy Johnego Deppa i Amber Heard.

– Według mnie najgorsze są te kryzysy wizerunkowe, które obnażają podwójną moralność. Mam tu na myśli nie tylko celebrytów czy gwiazdy, którzy mają dostęp do social mediów i nawiązują bliską relację z odbiorcą. Chodzi też o osoby, które mniej lub bardziej świadomie pełnią rolę autorytetów, np. uczą nas o ekologii i doradzają w różnych moralnych aspektach. Przez to odbiorcy bardzo chętnie angażują się w afery z ich udziałem – mówi Kamila Cichocka. 

Z podcastu dowiecie się również, czy w świecie mediów da się funkcjonować bez kryzysów, a gdy już się one pojawiają, jak najlepiej na nie reagować i czy warto przepraszać.

Sprawdź PIERWSZY odcinek podcastu „PR na backstage'u"!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij