BA!rdzo pozytywna energia od Bakalland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BA!rdzo pozytywna energia od Bakalland

Marka Bakalland rozpoczyna jesienną kampanię promującą bakaliowe produkty BA! – chrupiące musli, batony zbożowe BA! oraz najnowszy produkt BA!mini.

Akcja „BA! ...i myśl pozytywnie” zachęca Polaków do optymistycznego spojrzenia na codzienne sprawy oraz dbania o swoje samopoczucie poprzez dostarczanie organizmowi pożywnych przekąsek pełnych energii. Działania obejmują radio, telewizję, Internet, outdoor oraz akcje niestandardowe. Kampania rozpoczyna się 15 września.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem akcji „BA! …i myśl pozytywnie” jest pokazanie, że bakaliowe i pełne wartości odżywczych produkty BA! od marki Bakalland, wpływają pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale także dobre samopoczucie. Wszystko za sprawą starannie dobranej kompozycji najwyżej jakości bakalii i pełnoziarnistych zbóż.

W ramach kampanii zaplanowano szerokie spectrum działań. 15 września rozpoczyna się konkurs konsumencki w Radio ZET z dedykowaną akcją „Pozytywne cytaty na udany dzień” w programie Agnieszki Kołodziejskiej „Muzyka, Informacje, Zabawa”. Dodatkowym wsparciem w październiku będą billboardy sponsorskie w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych, a także citylighty i billboardy w wybranych miastach Polski. W ramach kampanii dostępna będzie również optymistyczna aplikacja „motyBA!tory” na telefony z systemem Android oraz iOS.

Akcję uzupełniają dedykowane kreacje w mediach społecznościowych oraz niestandardowe działania promocyjne. Od połowy sierpnia trwa współpraca z księgarnią internetową Gandalf oraz z Paczkomatami In-Post.

Dodatkowo produkty Bakalland BA! dostępne będą w szkołach tanecznych Egurrola Dance Studio oraz placówkach Open Finance, największej firmie doradztwa finansowego w Polsce. Kampania potrwa do końca roku 2014.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij