Radosław Kwiatkowski dołącza do zespołu WE!RE FANTASY

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Radosław Kwiatkowski dołącza do zespołu WE!RE FANTASY

Do agencji WE!RE FANTASY specjalizującej się w gaming influencer marketingu na stanowisko head of agency dołącza Radosław Kwiatkowski.

Swoją karierę w gamingu rozpoczął już w 2006 roku, realizując pierwsze esportowe projekty. W 2009 roku rozszerzył swoje działania o współprace z influencerami gamingowymi. Doświadczenie zdobywał w takich firmach jak ESL, G2 Esports, Fantasyexpo, LifeTube, Gameset oraz Rokmates. Współpracował z takimi markami jak NVIDIA, PLAY, REALME, ASUS, MICROSOFT czy MSI oraz przeprowadził setki projektów z największymi twórcami internetowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Radek Kwiatkowski dołączył do WE!RE FANTASY na stanowisko Head of Agency i przejmie on zarządzanie teamem account managerów marek endemicznych i nieendemicznych dbając o to, by jakość realizowanych przez WE!RE FANTASY projektów influencerskich weszła na wyższy level komunikacji marketingowej. Wspólnie z Mateuszem Góreckim, Managing Directorem WE!RE FANTASY zadbają o rozwój agencji a także o zmianę oblicza influencer marketingu poprzez wdrażanie unikalnych i niestandardowych kampanii marketingowych angażujących twórców i ich społeczności.

– Dołączenie Radka Kwiatkowskiego do zespołu WE!RE Fantasy to mocny krok, który pozwoli nam jeszcze efektywniej realizować cele, które postawiliśmy sobie w momencie powstawania WE!RE FANTASY. Ogromna wiedza i doświadczenie Radka, które zdobywał na przestrzeni lat w wielu firmach z pewnością będzie mocnym boostem dla naszego zespołu – mówi Mateusz Górecki, WE!RE FANTASY.

WE!RE FANTASY to marka, która powstała z początkiem 2022 roku w wyniku restrukturyzacji agencji Fantasyexpo. W portfolio agencji znajdą się twórcy kojarzenie z gamingiem tacy jak Piotr ‘izak’ Skowyrski, Marcin ‘Jankos’ Jankowski, Jarosław ‘pashabiceps’ Jarząbkowski czy Michał ‘Michu’ Muller. W tym roku WE!RE Fantasy realizując swoje cele nawiązało współpracę z wieloma twórcami z kraju i z zagranicy oraz sukcesywnie poszerza swoją ofertę o inne passion pointy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij