V&P rozpoczyna współpracę z Polpharmą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
V&P rozpoczyna współpracę z Polpharmą

Po wygranym przetargu prowadzonym przez Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A. V&P podpisała umowę o współpracy obejmującą obsługę promocyjną i marketingową kampanii digitalowych.

V&P będzie miała za zadanie m.in przygotowanie strategii komunikacji, kreacje materiałów promocyjnych i reklam, w tym spotów reklamowych wykorzystywanych w Internecie, prowadzenie kampanii oraz projekty i wdrożenia wraz z optymalizacją SEO stron internetowych, czy zadania z zakresu współpracy z influencerami. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach działań digital tworzymy i realizujemy kompleksowe strategie, a prace projektowe poprzedzamy badaniami DCJ oraz szczegółową analizą przy wykorzystaniu narzędzi  Google oraz Adobe Analytics. Struktury V&P zasilają specjaliści – UX, SEO, Marketing Automation oraz WEB i BI analitycy, dzięki temu odpowiadamy na potrzeby naszych klientów kompleksowo i in-house. Nasze działania są zawsze zaplanowane tak, aby dostarczać jakościowy traffic i realizować wcześniej zaplanowane i mierzalne KPI – mówi Justyna Szymaszek – head of digital team w V&P.

Jako agencja zapewniamy naszym klientom pełną obsługę z zakresu obecności w social i paid media – od poziomu planowania i tworzenia kontentu, przez jego późniejszą dystrybucję w kanałach własnych i płatnych, po drobiazgowo raportowaną realizację. Cieszymy się na nową, długofalową współpracę z tak uznanym partnerem, jakim jest Polpharma – mówi Mateusz Cygan – business unit director w V&P.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij