Nowa butelka Kropli Beskidu 0,75l

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa butelka Kropli Beskidu 0,75l

Bycie aktywnym na stałe wpisało się już w nasz styl życia. Z roku na rok systematycznie wzrasta liczba Polaków, którzy w wolnym czasie wybierają ruch. W odpowiedzi na ich potrzeby Kropla Beskidu wprowadza nowy wariant opakowania o pojemności 0,75l, któremu towarzyszy wsparcie w punktach sprzedaży.

Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP  wynika, że odsetek Polaków nie uprawiających żadnego sportu maleje. Jeszcze pod koniec XX w. aż 75% z nas twierdziło, że aktywność jest im obca. W 2012 roku statystyki te całkowicie się odwróciły – zaledwie 25% Polaków stroni od zajęć ruchowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Polacy – świadomi jak ważna dla naszego samopoczucia jest aktywność – chętnie sięgają po produkty, które ją ułatwiają i wspierają. Dlatego Kropla Beskidu, marka od zawsze włączająca się w promocję ruchu wśród swoich konsumentów,  postanowiła wprowadzić nową butelkę o poręcznej pojemności 0,75l. Także design opakowania został  dedykowany osobom  aktywnym. Opływowy, nowoczesny kształt dopasowany do dłoni oraz sportowa nakrętka pozwalają na swobodne picie wody nawet w trakcie ruchu – na rowerze, spacerze czy w trakcie zabawy na świeżym powietrzu.

„Podczas ruchu warto mieć zawsze pod ręką wodę. Nowa butelka Kropli Beskidu to rozwiązanie, które jest odpowiedzią na oczekiwania naszych konsumentów, szukających wygodnego opakowania o idealnej pojemności.” – podkreśla Damian Podawca Marketing Activation Manager Kropli Beskidu.

Kropla Beskidu 0,75l pojawi się w sklepach w drugiej połowie września. Wprowadzeniu nowej butelki towarzyszyć będzie silne wsparcie w punktach sprzedaży w postaci atrakcyjnych materiałów POS.

Za kreację materiałów POS odpowiada agencja Fortis. Obsługa PR – agencja Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Sugerowana cena detaliczna butelki Kropli Beskidu o nowej pojemności 0,75l to 2,29 zł.

Kropla Beskidu to woda pochodząca z Tylicza w górach Beskidu Sądeckiego, jednego z najbardziej cenionych w Europie i najczystszych ekologicznie regionów w Polsce. Słynie on z zasobności wód mineralnych wykorzystywanych w celach leczniczych i spożywczych.  Swoje walory zawdzięcza budowie geologicznej skał, spośród których jest wydobywana. Krążąc setki lat pomiędzy ułożonymi naprzemienne warstwami gruboziarnistych piaskowców i łupków, z cienkimi pokładami margli oraz wapieni, woda nasyciła się minerałami i osiągnęła krystaliczną czystość. Kropla Beskidu jest produkowana z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie jakości oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij