Kruger&Matz planuje podbój Rumunii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kruger&Matz planuje podbój Rumunii

Od jesieni Kruger&Matz, marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, rozszerza swoje działania wizerunkowe na rumuńskim rynku technologicznym.

Zgodnie ze strategią, dystrybutor tej marki planuje zintensyfikować sprzedaż produktów przez własny, lokalny oddział oraz wzmocnić działania wizerunkowe. Od września za promocję Kruger&Matz w Rumunii odpowiedzialna jest agencja Golin Bukareszt. W ramach umowy prowadzi ona kompleksowe działania komunikacyjne, a także zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii promocji marki. Produkty Kruger&Matz dostępne są w 9 krajach Europy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kruger&Matz to polska marka, która istnieje od 2010 roku i produkuje urządzenia audio oraz mobilne. Właścicielem oraz dystrybutorem jest Lechpol - firma z blisko 25-letnim doświadczeniem na rynku sprzętu elektronicznego. Produkty Kruger&Matz obecne są m.in. w: Niemczech, Belgii, Czechach , Słowacji, Ukrainie, Węgrzech i Bułgarii oraz Rumunii i Holandii, gdzie ma swoje oddziały. Kruger&Matz planuje wykorzystać ten atut do zwiększenia zaangażowania w walce o udziały na tamtejszych rynkach, a także zwiększenie świadomości marki – te działania zaczyna właśnie od Rumunii. Już 7 października odbędzie się tam uroczysta prezentacja marki połączona z premierą nowych produktów: smartfona LIVE 2 LTE oraz tabletu EDGE1081 z systemem Windows 8.1. Relację z wydarzenia będzie można oglądać od godz. 16.30 poprzez transmisję internetową na stronie.

"Trzeci kwartał 2014 roku rozpoczynamy od intensywnej walki o rynki zagraniczne. Rumunia jest dla nas strategicznym obszarem ze względu na posiadany tam oddział. Klientom oferujemy wszystkie produkty z naszej oferty, a nowości wprowadzane w Polsce, równocześnie mają tam swoją premierę. Mamy nadzieję, że w perspektywie 2 lat, staniemy się tam jednym z kluczowych graczy o klienta w zakresie smartfonów i tabletów. Ciągle się rozwijamy, a naszym firmowym mottem jest praca z pasją. Mam nadzieję, że niedługo marka Kruger&Matz będzie utożsamiana właśnie z tym słowem – pasja!" - powiedział Michał Leszek, dyrektor marketingu Kruger&Matz.

Współpraca z agencją PR ma wpłynąć na pozytywny wizerunek produktów oraz marki na rynku. Jest to związane także z ekspansją, którą rozpoczyna firma – od jesieni 2014 roku, Kruger & Matz będzie dostępny dla rumuńskich klientów z całą ofertą produktową: stylowe słuchawki z doskonałą jakością dźwięku, sprzęt audio, jak również nowoczesne urządzenia mobilne, takie jak tablety i smartfony.

„To, co zjednoczyło nas z Kruger&Matz, to profesjonalizm i podobne wartości etyczne, ale przede wszystkim pasja, która widoczna jest na każdym etapie działania naszego nowego Klienta. Jesteśmy dumni, że możemy wykorzystać nasze umiejętności do wsparcia Kruger&Matz w działaniu na wymagającym rynku telekomunikacyjnym w Rumunii” – powiedziała Hortensja Nastase, Partner Zarządzający, Golin.

Golin Bukareszt została wybrana w drodze 3-miesięcznego przetargu. Agencja należy do sieci Golin Worldwide. Oddział w Bukareszcie jest pierwszym biurem w Europie Środkowej amerykańskiego koncernu, który funkcjonuje w 50 oddziałach w Ameryce, krajach EMEA, APAC i Europie Wschodniej. Więcej informacji na stronie.

W Polsce od kwietnia br. Kruger&Matz pracuje z łódzką agencją 38 PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij