Bracia Kacperczyk w nowej kampanii Grant’s „Ekipa na Życie”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bracia Kacperczyk w nowej kampanii Grant’s  „Ekipa na Życie”

Marka Grant's prezentuje kolejną odsłonę kampanii "Ekipa na Życie" wraz z udziałem utalentowanych, młodych muzyków - braci Kacperczyk, którzy podbijają serca polskiej sceny muzycznej. Ta ekscytująca współpraca ukazuje siłę kolektywności i współdziałania, ponieważ razem możemy więcej!

Nowa kampania „Ekipa na Życie” Grant’s powstała we współpracy z braćmi Kacperczyk, utalentowanymi muzykami, którzy jako rodzeństwo tworzą prawdziwą siłę zespołu i razem przeżywają najważniejsze chwile w rozwoju swojej muzycznej kariery. Ich niewątpliwa pasja, talent i zgranie stanowią inspirację dla kampanii Grant’s, która promuje wartość silnych więzi i wzajemnego wsparcia. Marka zachęca do trzymania się razem z ludźmi, którzy są nam bliscy, a także z tymi, których dopiero poznajemy, a z którymi od razu łapiemy wspólny kontakt. Inspiruje również do poszukiwania idealnej ekipy, która nie tylko wspiera w trudnych momentach, ale również dodaje uśmiechu i radości w każdej przeżytej wspólnie chwili. Bo najlepsza ekipa jest na całe życie!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Ekipa na Życie”

Grant’s od zawsze podkreśla znaczenie współpracy i siły zespołu, wyznaje zasadę, że sukcesy nie są dziełem jednej osoby, lecz efektem wspólnych wysiłków wielu twórców. Dzięki temu działając razem, jesteśmy w stanie osiągnąć więcej, niż działając w pojedynkę. Wraz z braćmi Kacperczyk marka tworzy zgraną ekipę, gdzie talent muzyczny spotyka się z mistrzowską precyzją wytwarzania whisky. 

Oprócz promowania kolektywizmu i siły zespołu celem kampanii jest zwiększanie świadomości marki Grant's, zwłaszcza w odniesieniu do wariantu premium - Grant's Triple Wood 12YO. 

Grant's Triple Wood 12YO, to niezwykła whisky wyróżniająca się unikalnym smakiem 

i aromatem, dzięki starzeniu w trzech różnych rodzajach drewna:

  • beczce po Sherry, która odpowiada za intensywną nutę przypraw, 
  • beczce z amerykańskiego dębu, która nadaje subtelnej, waniliowej gładkości,
  • beczce po Bourbonie zapewniającej słodycz brązowego cukru. 

Dzięki tym trzem beczkom whisky Grant’s Triple Wood 12YO odznacza się bogatym i złożonym smakiem. 12-letni wariant marki Grant’s Triple Wood stanowi idealną propozycję dla koneserów, którzy poszukują wyjątkowej jakości. Dowodem uznania tego unikatowego wariantu są liczne nagrody.

W ramach kampanii zaplanowano szerokie działania marketingowe w tym również emisję spotów, które zostaną opublikowane na oficjalnym profilu marki w mediach społecznościowych. Spot promujący kampanię można obejrzeć, klikając w poniższy link: https://www.facebook.com/GrantsWhiskyPolska/posts/6254767717944538

Dodatkowo przewidziano aktywacje konsumenckie w Social Mediach oraz w punktach sprzedaży. Dla celów promocyjnych stworzone zostaną specjalnie zaprojektowane materiały POS, a także będą prowadzone działania PR.

Za koncept strategiczny oraz ideę kreatywną kampanii, a także nadzór nad produkcją odpowiada agencja Peppermint. Natomiast obsługą mediów społecznościowych zajmuje się zespół agencji Social Leaders.

PS Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot i Tomasz Czechowski skazani za reklamowanie wódki

Prokuratura Rejonowa w Warszawie postawiła zarzuty Kubie Wojewódzkiemu, Januszowi Palikotowi i Tomaszowi Czechowskiemu. Powodem reklamowanie wysokoprocentowych alkoholi w internecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij