Jack Daniel’s muzycznie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jack Daniel’s muzycznie

Wydaje się, że wszędzie tam, gdzie rozbrzmiewa dobra muzyka, musi pojawić się Jack. Tę trwającą ponad 100 lat historię zapoczątkował sam twórca amerykańskiej whiskey.

Gentleman z Lynchburga wiedział, że muzyka łączy ludzi. Dlatego też zadbał o to, aby mieć swym domu salę balową, a w niej fortepian i inne instrumenty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gdy w 1892 roku otworzył dwa bary – „Pod Białym Królikiem” i „Pod Czerwonym Psem”, powołał do życia również orkiestrę „Silver Cornet Band”. To melodie takie jak „Amazing Grace”, „Tennessee Waltz”, czy „Dixie”, obok whiskey, przyciągały do Lynchburga przyjaciół Jack’a z każdego stanu. Lokalna orkiestra grała przez ponad 20 lat, ale muzyka związana z marką Jack Daniel’s nigdy na dobre nie ucichła.

Z czasem Jack Daniel’s stał się ulubionym trunkiem wielu gwiazd światowej estrady, a w latach 60-tych whiskey z Tennessee towarzyszyła trasom koncertowym najpopularniejszych muzyków rockowych.

Dziś Jack Daniel’s nadal odgrywa swoją rolę w kulturze muzycznej. I choć sama muzyka uległa zmianom od czasów Jack’a, to whiskey towarzyszy jej niezmiennie, a destylarnia w Lynchburgu nie zapomina o swoich najwybitniejszych przyjaciołach. 

Tej jesieni na polskim rynku, w wybranych sklepach, pojawią się wyjątkowe zestawy Jack Daniel’s Tennessee Whiskey: Guitar Pack oraz Speaker Pack.

 

Czym byłby rock bez gitary? To ona zdefiniowała rock, a rock pokochał Jack’a Daniels’a. Guitar Pack to pomysł na oryginalny prezent dla fanów ostrych dźwięków. W czarnym pudle, kształtem nawiązującym do klasycznego futerału do gitary, zamknęliśmy butelkę Jack Daniel’s Old No7 o pojemności 0,7l.  

Głośniki muszą mieć moc! Speaker Pack ma ją w sobie. Opakowanie, które jest prawdziwym… głośnikiem, kryje butelkę amerykańskiej whiskey Jack Daniel’s Old No7 o pojemności 0,7l.

  

 

Jack Daniel's przypomina: Pij odpowiedzialnie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij