TERRITORY

Zara i Pull&Bear wprowadzają kasy samoobsługowe

Zara i Pull&Bear wprowadzają kasy samoobsługowe

Zara i Pull&Bear, popularne sieci sklepów odzieżowych, wprowadziły kasy samoobsługowe w swoich sklepach w galerii Westfield Mokotów w Warszawie.

Kasy samoobsługowe pojawiają się w coraz większej liczbie sklepów, w tym również w sklepach odzieżowych. Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl, w placówkach Zara i Pull&Bear w warszawskiej galerii Westfield Mokotów klienci mogą już korzystać z takiego rozwiązania.

W specjalnie przygotowanych strefach zainstalowano kasy, do których klient może włożyć towary, aby zostały ona automatycznie zeskanowane i dodane do rachunku. Jest to spore ułatwienie, ponieważ nie musi on samodzielnie skanować każdego produktu – wystarczy, że wrzuci zakupiony towar do odpowiedniego miejsca, a urządzenie samo rozpozna produkty. Płatność odbywa się za pomocą karty płatniczej lub podarunkowej.

 

PS Zara będzie naprawiać używane ubrania

Pod koniec ub. r. gigant odzieżowy zdecydował się na ważny krok w kierunku ekologii – postanowił naprawiać ubrania swoich klientów. Będą to zarówno proste naprawy, jak i bardziej zaawansowane działania, które przywrócą życie zużytym i uszkodzonym ubraniom.

PS2 Dominika Lenkowska-Piechocka: Dyrektywa CSRD przyniesie korzyść tym firmom, które prowadzą uczciwie swoją działalność

Czy nowa legislacja, dotycząca raportowania niefinansowego, to szansa na nowe kontrakty? Jakie są najważniejsze czynniki, które powinny być uwzględnione w raportowaniu śladu węglowego? M.in. na te pytania odpowiada Dominika Lenkowska-Piechocka – ekspertka ESG i założycielka Who Will Save The Planet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij