Praktycznie o start up’ach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Praktycznie o start up’ach

Czy Twój pomysł na biznes ma szanse się udać? Jak z sukcesem rozwinąć firmę? Skąd wziąć pieniądze na start i jak zdobyć pierwszych klientów? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi usłyszycie na pierwszej edycji gliwickiego Start IT Up. Startujemy już 20 listopada o godz. 17.

Maksimum praktyki, rozmowy z doświadczonymi biznesmenami i indywidualne wskazówki dla start up’ów. Organizatorzy Start IT Up - gliwickiej imprezy skierowanej do pasjonatów branży IT, start up’ów i osób posiadających pomysł na własną działalność – chcą, żeby uczestnicy otrzymali praktyczne rady, jak rozwinąć swój biznes. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można pobrać pod adresem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Impreza rozpocznie się 20 listopada w siedzibie gliwickiego Technoparku, krótkim case study rozwoju firmy, które zaprezentuje Rafaela Moucka. Później do dyspozycji uczestników będą mentorzy, a wśród nich m.in. Adam Przeździęk (właściciel technologicznego bloga Mediafeed.pl), Grzegorz Lentzy (IT Manager SMSapi), Michał Dusiński (Agile Evangelist i Członek Zarządu Cohesiva) oraz Katarzyna Czyrnek (Client Service Director Positive Power).

Start IT Up to impreza dla wszystkich, którzy pasjonują się nowymi technologiami. W programie prócz sesji mentorskich znajdą się m. in. dyskusje z ekspertami i networking. Organizatorami Start IT Up są: firma Positive Power, gliwicki software house zajmujący się wdrożeniami dedykowanych rozwiązań z obszaru mobile, e-commerce i B2B oraz Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij