BusinessClick wzmacnia dział sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BusinessClick wzmacnia dział sprzedaży

BusinessClick, sieć reklamy specjalizująca się w precyzyjnych kampaniach opartych o audiencetargeting, wzmacnia dział sprzedaży. Kinga Miernik awansowała na stanowisko kierownika sprzedaży, a do zespołu dołączyła Iwona Prządka, która objęła rolę account managera.

(na zdj. od lewej: Iwona Prządka, Kinga Miernik)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmiany w strukturzedziału sprzedaży BusinessClick mają na celu utrzymanie najwyższej jakości serwowanych usług. Nowa organizacja ma gwarantować szybką obsługę klientów sieci, przy zachowaniu wyśrubowanych standardów, związanych z oferowanymi usługami (precyzyjny audience targeting).

 Kinga Miernik pracuje w BusinessClick od 2011 roku - początkowo pełniła rolę Account Managera, od końca wakacji awansowała na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży. „Awans stawia przede mną nowe wzywania. Do moich obowiązków należy koordynacja oraz wsparcie sprzedaży” – mówi Kinga Miernik – „Moim celem jest rozwój naszej sieci w obszarze audience targetingu i dążenie do coraz lepszych wyników”. Kinga Miernik ukończyła kierunek stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z branżą reklamy internetowej związana od 3 lat, specjalizuje się w reklamie kontekstowej, efektywnościowej oraz audience targetingu. Interesuje się tematyką big data oraz wpływem nowoczesnych technologii na codzienne funkcjonowanie. W czasie wolnym pasjonatka regionu i kultury Bliskiego Wschodu, literatury współczesnej, podróży oraz jazdy na snowboardzie.

Iwona Prządka dołączyła do zespołu BusinessClick i pełni rolę Account Managera. Wcześniej zatrudniona w strukturach IDMnet, gdzie pełniła rolę Affiliate Specialist a następnie Account Managera. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku politologia. Prywatnie miłośniczka buldogów francuskich, jazdy na rolkach lub rowerze, a także dobrej książki – kryminałów, thrillerów, fantasy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij